1818
1823
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

با اختلاف زیاد دومی😊

😇ممنون خدای مهربونم واسه همه چیزایی ک بهم دادی و چیزایی ک قراره بدی😍🤲🏼🌺🦋...𝑮𝒐𝒅 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒏𝒆𝒗𝒆𝒓 𝒍𝒆𝒂𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖 𝒂𝒍𝒐𝒏𝒆𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒉𝒊𝒎 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒂𝒍𝒍 𝒚𝒐𝒖𝒓 𝒎𝒊𝒈𝒉𝒕ꨄ
1825
1841

عععع بازم بود خو با اختلاف خیلی زیادتر سومی مشکیه😁

😇ممنون خدای مهربونم واسه همه چیزایی ک بهم دادی و چیزایی ک قراره بدی😍🤲🏼🌺🦋...𝑮𝒐𝒅 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒏𝒆𝒗𝒆𝒓 𝒍𝒆𝒂𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖 𝒂𝒍𝒐𝒏𝒆𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒉𝒊𝒎 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒂𝒍𝒍 𝒚𝒐𝒖𝒓 𝒎𝒊𝒈𝒉𝒕ꨄ

دومی 🤩🤩

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر عزیزتراز جانم خیلی زود رفتی و تنهام گذاشتی .😭😔.. میدونی چقدر حسرت محکم بغل کردن و بوسیدن ازته دلم رو داشتم ..باباجونم عزیز دلم بعد رفتن مامان دل مهربونت طاقت نیاورد و رفتی پیش مامان😭😔 ما چطور دووم بیاریم😔 عزیزای دلم  میدونستین که همه کسمون هستین چرا رفتین... حالا تو شهر غربت چکار کنم ... هر روز به کی زنگ بزنم و با کی دردو دل کنم ... کاش میشد فقط یه بار دیگه برگردین پیشم انقد ببوسمتون و بغلتون بگیرم که تو بغلتون اروم بگیرم .. بهشت برین جایگاهتون باشه مامان جونم و بابا جونم 😔😔
1826

ن همون دومی بهتره انگار 

درکل تو سلیقه من نیست 😁

دومی 🤩🤩

امضات عالی بود 

آمییییییین🤲

1845