1421
1363

حال ندارم حساب کنم چی نیازداریم اگه لیست دارین بگین چی باید بخرم واسه خونه خشکبار واینا

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی ...جمله های بالا امضای ماه قبلمه خدا این ماه معجزشو بهم نشون داد ومنوهم بالاخره ب ارزوم رسوندم خدایا روزی هزاربارشکرت میکنم بخاطر نی نی کوچولو.بچه ها بادلای پاکتون برا کسایی ک بچه دار نمیشن دعاکنین اوناهم ب خواستشون برسن.برامنم دعاکنین نی نی عزیزم سالم بیاد بغلم   

ماکارونی 

رب گوجه

برنج

قند

روغن

چای

شکر

لازانیا

ماکارونی سوپ

ادویه

زردچوبه

فلفل سیاه و قرمز

نمک

آلوخورشتی

لپه

لوبیا قرمز و چیتی

نخود و لوبیا سفید

عدس

لوبیا چش بلبلی

ماش

شوید

باقالی

جو پوست کنده

رشته پلویی

رشته آشی

لیمو عمانی

خاصم چون خودم خواستم 😊 خدایا صبرم ده 😊 من یه دخترم که عاشق پدر و مادرمم 😍 من یه خواهرم که عاشق خواهر و برادرامم 😍 من یه زنم که عاشق شوهرمم 😍 من یه مادرم که عاشق بچه هامم 😍 من یه خاله ام که عاشق خواهرزاده هامم 😍 من یه عمه ام که عاشق برادرزاده هامم 😍 من یه زنم که عاشق خودمم 😍

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

برنج , روغن,  قند , چای , انواع لوبیا , نخود, عدس , لپه , جو , رشته سوپ , رشته آش , رشته پلویی& ...

ممنونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی ...جمله های بالا امضای ماه قبلمه خدا این ماه معجزشو بهم نشون داد ومنوهم بالاخره ب ارزوم رسوندم خدایا روزی هزاربارشکرت میکنم بخاطر نی نی کوچولو.بچه ها بادلای پاکتون برا کسایی ک بچه دار نمیشن دعاکنین اوناهم ب خواستشون برسن.برامنم دعاکنین نی نی عزیزم سالم بیاد بغلم   
1390
ماکارونی  رب گوجه برنج قند روغن چای شکر لازانیا ماکارونی سوپ ادویه زردچوبه فلفل سیاه ...

ممنونم مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40