2726
عنوان

خانما کی اسید فولیک قبل بارداری خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 45 پست

من الان تقریبا دو ساله میخورم جون تیروئید دارم ترسیدم یه موقع ناخواسته باردار شم تازه دو ماهه اقدام کردم تازه این سری رفتم۵ میل رو گرفتم.سر پسرمم تقریبا ۹ ماه ۵ میل خوردم الان پنج سالشه مشکلی نداره 

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.
من عزیزم چون جنینم بخاطر همین فولیک اسید نخوردم مسکل داشت سقط مردم باید برااین یکی بخورم۵میل

اگه دکتر گفته که هیچ ولی سرخود اشتباهه .ایشالا اینبار برات میمونه❤

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کسی بوده اینجوری کرده باشه خاک بر سرم خاک بر سرم 

ول کن بابا الکی به خودت استرس نده اینها هیچ کدوم اثبات شده نیست حتی در حد احتمال هم نیست همینحور هر سری یه چیز میگن یه سری میگن بخورید طب اسلامی  میگه نخورید فقط چیزهای طبیعی بخورید .‌.بیخیال بابا

خدایا ما رو با چیزی که طاقتشو نداریم امتحان نکن🙏
کم خونی داری  وای میترسم میترسم میترسم

نه . کم خونی ندارم بخاطر تیروئیدم 

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.
وای من تازه ماه اولم تا 8 ماه دیگه چیکار کنم 

اتفاقا میگن خوردنش بهتر از نخوردنشه خیلیها بیشتر از شما خوردن همه که بعد همون سه ماهی که خوردن فوری باردار نشدن چند الکی به خودت استرس میدی

خدایا ما رو با چیزی که طاقتشو نداریم امتحان نکن🙏
چند خوردی هر روز مدام خوردی تو رو خدا بگو 

آره یادم نیس چند بود اما هر روز تا ۴ ماه خوردم بعد که باردارم شدم خوردم مشکلی نبود اصلا از قبلش باید بخوری بخور توکلت به خدا از این شایعات زیاده بی خیال باش

2706