2410
2553
عنوان

خانما کی اسید فولیک قبل بارداری خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 45 پست

منم حدود4ماه خوردم تصمیم عوض شد قطع کردم الان تازه دوباره شروع کردم که3ماه بعد اقدام کنم.الان بارداری؟میتونی با دکتر مشورت کنی

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من ک نزدیک ۸ماهه اسید فولیک ۵میلی میخورم. چون بارداری قبلیم اصلا اسید فولیک نخوردم جنینم مشکل لوله ...

5میل؟؟؟؟من شنیدم 1و کمتر باید باشه5زیاده

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
2714
والا من برادخترم ۳ماه دقیق اسید فولیک خوردم بعد سه ماهم بیدارشدم اما برا این اقدامم نخوردم😐با خودم ...

عزيزم در حق اين بچت چرا كم كاري كني!آزمايش كه نميخواي انجام بدي ببيني فرقشون چي ميشه😅حتما أسيد فوليك رو بخور مشكل لوله ي عصبي اگه تغذيه ت كافي نباشه رو شاخشه 

عزيزم در حق اين بچت چرا كم كاري كني!آزمايش كه نميخواي انجام بدي ببيني فرقشون چي ميشه😅حتما أسيد فولي ...

نمیدونم

با خودم لج افتادم

حالا اگه باردارنبودم ماه بعد میخوام

شاید

برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین
من عزیزم چون جنینم بخاطر همین فولیک اسید نخوردم مسکل داشت سقط مردم باید برااین یکی بخورم۵میل

الان مشکلی نداره 5 میل میخوردی شاید بدنت کمبود داشته، کم خونی داری من ندارم خاک تو سرم 

2706