2726
عنوان

لباسام بعد شستن بازم بو عرق میده

| مشاهده متن کامل بحث + 6409 بازدید | 53 پست
روز در میون لباس عوض میکنی؟؟؟ خیلی دیره .هر روز ۳ نوبت لباس باید عوض بشه

روزی ۳بااااار؟؟😳😳

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
من خودم ب علت حساسیت زیاد تا بوی عرق حس کنم عوض میکنم ولی ب نظرتون روزی سه بار وسواس نیست؟

خوب بشورشون حداقل روزي يکبار عوض کن منم بوي عرق بشنوم سردرد ميگيرم

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه

من امتحان کردم یه پارچه پلاستیکی دوساعت که با زیر بغل برخورد داشته باشه هم لباس  بو میگیره هم بدن

ولی ب پارچه نخی عرق بوش کمتر میشه خیییلی روی لباس و بدن هم بو نمیگیره

ب خصوص جنسای پنبه ای

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2728

مایع لباسشویی پرسیل بریز از اون بنفش ها. ابیش ملایم‌تره.‌بوی جیش رو میبره چه برسه عرق

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
نه یروز در میون که میرم حموم عوض میکنم میشورم

حساس شدي ها ما هم همين پودرها رو استفاده ميكنيم اصلا هم لباسامون بو نميده حالا مطميني زياد پودر ميريزي داخل ماشين ات قشنگ كف ميكنه؟منكه ماشين رو روشن ميكنم داخل ماشين تقريبا پر كف ميشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
روز در میون لباس عوض میکنی؟؟؟ خیلی دیره .هر روز ۳ نوبت لباس باید عوض بشه

منم روزی دوبار کل لباسامو عوض میکنم😬 گاهی سه بار

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

عزیزم شما عرقتون تند هستش و باید این موضوع رو پیگیری کنین چون به اطرافیانتون اسیب روحی میرسونید و باعث میشه کمتر بیان اطرافتون . حتمت بعد از حمام مام بزند و عطر .لباساتونم زود به زود عوض کنید 

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

اول اینکه سعی کن زیر مانتوهات که ی لباس بیرونه ی لباس آستین داری چیزی بپوشی...قبل پوشیدن هرلباسی هم از مام استفاده کنی یا ازاین پودر ها که عطاریا دارن خیلی خوبه...زیر بغل هرکدوم از لباساتو بتونی محلول سرکه و جوش شیرین بزنی بزاری یکم بمونه بعد با دست بشوری بوش میره من امتحان کردم جواب داده

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...

عزیزم منم دقیق مشکل تو رو داشتم

هر دفعه که لباسام رو میشستم با ماشین بازم بوی عرق میداد زیر بغلام، همیشه شوهرم میگفت چرا اینقدر لباسات بو گرفتن ، از حموم می اومدم لباسی که تازه شسته بودم رو میپوشیدم شوهرم میگفت بازم بو میده، خودمم تازه احساس میکردم بوش رو

و هم اکنون...

خدا خیر بده به نی نی سایتیا

گفتن زیر بغلت کرم زینک اکساید بزن منم یه ماهه دارم استفاده میکنم عالیه عالی

کلی هم دعای خیر برا بچه های اینجا کردم

دیگه زیر بغلام و لباسام بو نمیده😘😘😘

عزیزم منم دقیق مشکل تو رو داشتم هر دفعه که لباسام رو میشستم با ماشین بازم بوی عرق میداد زیر بغلام، ...

اره

انصافاااا زینک اکساید عاااااااااالیه. دونه سه تومنه

2706