2726
عنوان

لباسام بعد شستن بازم بو عرق میده

| مشاهده متن کامل بحث + 6410 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پودر لباسشویی پرسیل استفاده کن یا مایع لباسشویی تاژ..

اخرشم از هاله یا خوشبوکننده استفاده کن ۲۰ دیقه اخر بریز ک لباسا بوی خوب بگیره..

هردفعه هم‌ک میپوشی اسپره یا مام استفاده کن برای خودت

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)

حتما خیلی از لباسات کار کشیدی 

کلا لباسا ۱-۲ سال بعده زیاد پوشیدن این حالتو می گیرن 

هر بار که از حمام میای مام بزن لباساتم کلا بو‌نمی گیرن

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
روز در میون لباس عوض میکنی؟؟؟ خیلی دیره .هر روز ۳ نوبت لباس باید عوض بشه

من خودم ب علت حساسیت زیاد تا بوی عرق حس کنم عوض میکنم

ولی ب نظرتون روزی سه بار وسواس نیست؟

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

زير بغلها لباسات با شامپو يا مايع ظرفشويي بزن خوب با دست بشورشون و...

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2706