2726

امروز روز موعدمه پریود نشدم هنوز سینه درد دارم یه بی بی گذاشتم منفی بود ...

یعنی دیگه منفیه؟؟؟

😟

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

نه هنوز نه مثبته نه منفی خب شاید عقب جلو افتاده چند روز صبرکن

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه هنوز نه مثبته نه منفی خب شاید عقب جلو افتاده چند روز صبرکن

هر ماه ۲۹ پریود میشدم اخه ...

یعنی ممکن مثبت شه؟

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

منم دیروز موعدم بود ولی هنوز بی بی نزدم انشاالله شنبه یا یکشنبه میزنم

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
چهار روز دیگه بی بی چک بزن

پس چرا اکثرا چند روز قبل پریود مثبت میشن 

منم دیروز موعدم بود ولی هنوز بی بی نزدم انشاالله شنبه یا یکشنبه میزنم

انشالله که مادر شدی عزیز دلم💖💖💖

منم امروز موعدم ولی من همیشه عقب میندازم میخام فردا بی بی بزنم

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
منم امروز موعدم ولی من همیشه عقب میندازم میخام فردا بی بی بزنم

انشالله خوش خبر باشی

هر ماه ۲۹ پریود میشدم اخه ... یعنی ممکن مثبت شه؟

منم همیشه سرموقع میشم این ماه اومدم عقب. نگران نباش

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
انشالله که مادر شدی عزیز دلم💖💖💖

انشاالله همه منتظرا

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
2706