2726
عنوان

کیا هر روز میرن خونه مادرشوهراشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 43 پست
ما طبقه بالاشونیم؛هر روزم میرم اونم هر روز میاد؛نبینمش انگار یه چیزی گم کردم؛خیلی دوسش دارم

خوشبحالت حتما مادرشوهرت خیلی خوبه بات

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خوشبحالت حتما مادرشوهرت خیلی خوبه بات

کلا با همه خوبه؛مدلشه؛من الن سه ساله باهاشم؛یبار ناراحتم نکرده؛فوق العاده شوخ و باحاله

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
والا کسی خونه ی مادر خودشم هروز نمیره چ برسه به مادر شووووووووووووووهررررر 😐

دقیقا  من مامانم یه کوچه بالاترن اما خوشم نمیاد نهایتا ۲ روز یه بار برم اونام خونه زندگی دارن تفریح و... نمیشه که من هرروز تلپ باشم

چرا حالا هر روز همسرت هر روز ی سر کوتاه بره و بیاد حرفی نیست ولی خودت هفته ای یک  نهایتا دو ب ...

منم هفته یبار بیشتر نمیذاره برم خونه مامانم اولا هر روز میرفتم خونه مامانش ما بالا میشینیم الان دوسه روز یبار 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
دقیقا  من مامانم یه کوچه بالاترن اما خوشم نمیاد نهایتا ۲ روز یه بار برم اونام خونه زندگی دارن ت ...

اره منم همینطور دیگه خونه مادرشوهر که بماند حالا اگه خودشون دعوت کنن که برم😁

زنداداش من هر روز خونه مامانمه ، تازه میگه شماها نبودین دق میکردم از تنهایی 

واقعا انگار خواهر خودمونه فرقی نداره 

میاد دور هم املت و استانبولی میخوریم مثلا اصلا سخت نمیگیره

زنداداش من هر روز خونه مامانمه ، تازه میگه شماها نبودین دق میکردم از تنهایی  واقعا انگار خواهر ...

خب شما براش خوبین دیگ اگه خوب نبودین نمیومد ک نه میدونی چیه وقتی به یکی احترام میزاری فک میکنه وظیفته 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚

مایه بارعیدمیریم.یه بارم شهریور.کلاسالی دوبار

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰