1265
1273
عنوان

کیا هر روز میرن خونه مادرشوهراشون؟

581 بازدید | 43 پست

چجوری میرین .من تا تصمیم میگیرم باهاش خوب بشم یه جوری نیش دار باهام حرف میزنه ۱۰ روز نمیرم.

تازه تو یه ساختمونیم ۱۰ روز یه بار میرم

آزمایشم مثبت شد خدایا شکرت😍

ممممگگگگگههههه میشهههه هرروز

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279

من ۶ ماه ۵ ماه یکبار

آنی دلبرم🤩 جان جانانم🤱 یه دوره پر از سختی پشت سر گذاشتیم هنوز اثراش هست اما با مدار با روحیه با دعا خاله ها گل نی نی سایتی که در حقت کردن خیلی بهتر شدی دورت بگرده مامانت عزیز مادر ۶ ماهگیت امیدوارم شروع یه دوره بدون دغدغه و با ارامش باشه❤از همه کسای که دعا در حقمون کردن از خدا میخوایم حاجاتشون برآورده به خیر بشه❤

مادرشوهر من که یه مادر واقعی و دوست صمیمیه ۶ماه یبار میرم😐😑😍

هر روووووووووووز😐🤔

یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت...😐🤔
1281

مثه من 😂😂

مام بالاشیم 

بقول شما تصمیم میگیرم باهاش خوب شم  اما نیش میزنه با زبونش 😡😡

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضامو حتما بخونید 🖤کفشی که برای پاهایت مناسب است شاید پای دیگری را زخم کند اشتباه است عقاید و راه روش زندگی خود را برای دیگری مناسب بدانیم انچه در ذهن توست اصل مطلق نیست🧐🧐🙄🙄 
1226

همه مث هم نیستن ی سریا خوبن ی سریا بد..

کار خوبی میکنی وقتی اینجوری رفتار میکنه دلش نمیخواد زیاد بری دیگههههه

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
دیوونه ها

ببخشید جواب سوال عنوانتو دادم خواهری😂

کم برو که عزیز باشی

برای کارت عروسیتون شعر میگم،با اسم خودتون، رایگان😍به دو شرط: ۱.صدتا صلوات برای شادی حضرت زهرا(س) هدیه کنید. ۲.شب عروسیتون😉، برای عاقبت بخیری خودم و خانواده م دعا کنید.😘
1280