2703
2553
عنوان

خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خودتو به هر کسی قانع نکن....از ترس تنهایی و حرف مردم ازدواج نکن صبر کن تا یه خوبش پیدا بشه م ...

دقیقا 

بخاطر حرف بقیه آیندتو خراب نکن 

تازشم شما الان سرکاری، مستقلی اینا همه پوئنه مثبته که خیلی از پسرا حتی، ندارن

ضمنن سن ازدواج رفته بالا نگران نباش 

من به طلسم و اینا اعتقاد ندارم

ولی فک میکنم ازدواج یه تقدیر یه جاهایش دست خود آدم نیست، باید شرایطش پیش بیاد

خواهر من اصلا قصد ازدواج نداشت تو آسانسور دید شوهرشو، سر دو هفته عقد کردن

اصن همه چی دست بدست هم داد انگار، 

خداروشکر الان خیلی خوشبخته

🌸🍃روياهات تاريخ انقضا ندارن،يه نفس عميق بكش و دوباره تلاش كن🌸🍃من موفق‌تر خواهم شد💪🧚‍♀️
2456
کسی که به خاطرحونه محله وپول میخوادبیادبزار بره گمشه

چی بگم عزیزم

الان مردم عقلشون تو چشمشونه😔

منکه کلا بیخیال شدم دارم زندگی مجردیمو میکنم البته تو رابطه هستم

دختری با بال هایی از جنس غرور🧚‍♀️
من الان شش ساله سر کار میرم ... از کارورزی شروع کردم هنوزم کارورزم ... بدون مزایای شغلی و حتی قراردا ...

منم دارم میرم سرکار ۳ ساله  البته کار ثابت نیست تو مهد با لیسانس .

منم از خودم میزنم جمع میکنم .ولی  برادرم نمیزاره ماشین بخرم نمیزاره رانندگی کنم حسرت به دلم .با زحمت خودم یه چیز بخرم .خانواه ام خوبه تحصیل کرده و سالم .

منم مثل تو خواستگار ندارم .قیافم خوبه .

چی بگم خواهر هر چقدر بد باشی عزیزتر شاتست بهتر 

دعا کن من بتونم به جای برسم .ارشد قبول شدم مثل احمقا نرفتم 

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
ادم حسابین ... کارمند ی جایی هستم که ادمای متشخص و تحصیل کرده هستن 

چقد همه چیزت شبیه منه البته من دوسال بزرگترم  

یچیزی بهت بگم منم یه مدت خیلی درگیر بودم که چرا اینجوریه، جالبه مال من موردایی که من میدونم که قطعا جوابم منفیه ول کن نیستن و حتی مثل روح سرگردان تو زندگیم موندن و هر چند وقت یبار سروکلشون پیدا میشه ولی کیسی که فکر میکنم ممکنه خوب باشه معلوم نیست کجا گیر میکنه دیگه خبری ازش نمیشه خخخ

خلاصه بهت بگم به این نتیجه رسیدم بی خیال شم، دیگه اهمیتی برام نداره مثل قبل اگه یه درصدم بخام ازدواج کنم بخاطر نگرانی خانواده مه که دلشون بخاد منم سر و سامون بگیرم وگرنه خودم دیگه بی خیالش شدم

هرکه در این بزم مقرب تر است،جام بلا بیشترش میدهن!
دقیقا  بخاطر حرف بقیه آیندتو خراب نکن  تازشم شما الان سرکاری، مستقلی اینا همه پوئنه مثبت ...

ای جان عزیزم ❤ مرسی از اینکه اعتماد بنفس میدی ... انرژی مثبتت بهم رسید 😍😍 ان شاءاله خودتو خواهرت خوشبختو سعادتمند باشین 

2714
منم دارم میرم سرکار ۳ ساله  البته کار ثابت نیست تو مهد با لیسانس . منم از خودم میزنم جمع میکنم ...

خدا بزرگه .... جالبه بدونی الان ی آرامش خاصی گرفتم !!! احساس میکنم خدا خیلی هوامونو داره .....ما درک نمیکنیم 

ای جان عزیزم ❤ مرسی از اینکه اعتماد بنفس میدی ... انرژی مثبتت بهم رسید 😍😍 ان شاءاله خودتو خواهرت خ ...

مرسی عزیزم همچنین شمااا😘😘

ایشالا که هر چی بهترینه و به صلاحمونه واسه هممون پیش بیاد

🌸🍃روياهات تاريخ انقضا ندارن،يه نفس عميق بكش و دوباره تلاش كن🌸🍃من موفق‌تر خواهم شد💪🧚‍♀️
خدا بزرگه .... جالبه بدونی الان ی آرامش خاصی گرفتم !!! احساس میکنم خدا خیلی هوامونو داره .....ما درک ...

عزیزم درست تنهای سخته.ولی از خدا بخواه همسری قسمتت کنه که تنهاترت نکنه .همیشه یادت باشه .دیر زود داره صبر کن.

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟