2726
عنوان

یه لحظه بیاید تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 42 پست
خونه خانواده من که میریم گوشی از دستش نمیوفته یک سره تو گوشیه این دفعه که راحت هندزفری گذاشته بود اه ...

خوب شوهرت مشکل داره ببرش روانشناس خانواده ببینه برای چی اینکارای زشتو میکنه والا

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
خوب شوهرت مشکل داره ببرش روانشناس خانواده ببینه برای چی اینکارای زشتو میکنه والا

عزیزم بچه نیست که دستشو بگیرم ببرم دو متر قدشه

سه عنصر اصلی افرینش۱ قرمه سبزی ۲ قرمه سبزی ۳ قرمه سبزی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا کسی باهاش نحرفیده دهنشو انگار چسپ زده نشسته 

2728
تا کسی باهاش نحرفیده دهنشو انگار چسپ زده نشسته 

عزیزم یه چیزی میگم شوهرت اگر از اول اینجوری بوده خیلی درونگرا هست منم خیلی درونگرا بودم مخصوصا زمانی که چاق بودم و اعتماد به نفسم پایین بود بعد کم کم که لاغر شدم و رو خودم کار کردم و اعتماد به نفسم یه مقدار بیشتر شد دارم حرف میزنم ولی نه همون اولم خورد خورد 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم یه چیزی میگم شوهرت اگر از اول اینجوری بوده خیلی درونگرا هست منم خیلی درونگرا بودم مخصوصا زمانی ...

یعنی شما میگی اعتماد به نفس نداره؟

عزیزم یه چیزی میگم شوهرت اگر از اول اینجوری بوده خیلی درونگرا هست منم خیلی درونگرا بودم مخصوصا زمانی ...

چاق بودی مثلا چند کیلو بودی

یعنی شما میگی اعتماد به نفس نداره؟

اعتماد به نفسش پایینه و خیلی دورنگراس منم تا سال ۹۳هم درونگرا بودم ولی من خیلی درونگرا نبودم ولی بعد هی کمتر شد و دانشگاه که رفتم و لاغر کردم و به خودم رسیدم خوب شدم تا اینکه دوباره مهر ۹۷ افتادم به این بیماری که تو پستم دیدی دوباره اوضام بیریخت شد مواظب باش افراد درونگرا زود افسردگی میگیرند و نابود میشن اینقدر تو خودمون میریزیم بعدش اگر فوران بشه هم روح و هم جسممون نابود میشه 

😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
اعتماد به نفسش پایینه و خیلی دورنگراس منم تا سال ۹۳هم درونگرا بودم ولی من خیلی درونگرا نبودم ولی بعد ...

اخی براتون خیلی ناراحت شدم ان شالله که شفاتونو از دست حضرت زهرا بگیری

واقعا سلامتی نعمت بزرگیه ما که داریم قدرشو نمیدونیم 

واقعا عزیزم بزن به دنده چپت هر مشکلی که داری تا مبادا خدایی نکرده مشکلی به هم بزنی 

مواظب خودت باش اصلا رژیم نگیر نه خودت و نه شوهرت ورزش کنید و بخورید رژیم خراب میکنه ورزشم خودش باعث میشه یه مقدار ادم از درونگرایی در بیاد من که اصلا فعلا نمیتونم برم ورزش دیروز بعد از شش ماه رفتم سینما وقتی داشت اهنگ میخوند اومدم منم باهاش بخونم تا یه کلمشو گفتم از سرم تا کف پاهام به لرزشی افتاد داشتم میمردم بابام زیر بغلمو گرفت و رفتم بیمارستان و سرم قند و امپول بهم زدند کار این چند وقتم همینه 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢