2726
عنوان

یه لحظه بیاید تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخخخخ امان از این مردا بنظر من نقطه ضعف نشون نده بهش.بگو من شخصیتمو میرسونم و احتترام میذارم میرم ...

اره هر کی شخصیت خودشو میرسونه اون منو دعوت کرده خواست بیاد نخواست نیاد ولی خدایی معذب میشم خدا صبرم بده

سه عنصر اصلی افرینش۱ قرمه سبزی ۲ قرمه سبزی ۳ قرمه سبزی  
2728
یعنی اونقدر بی فکره جلو فرد غریبه هم ضایع بازی در میاره؟ پس چطور باهم زندگی میکنید 😐

نه جلو اونا کاری نمیکنه ممکنه نیاد بخواد جلب توجه کنه پیش خانوادش

حیف سلول هاتن ک بخاطر ی مهمونی استرس بهشون بدیا

خیت بیاد خاست نیاد.شمو شخصیتت و با رفتن میبری بالا

بنظرم منت نذار.خودش بعدا میفهمه ک چکار کرده.اگر نیاد

خدایا فقط خودت
حیف سلول هاتن ک بخاطر ی مهمونی استرس بهشون بدیا خیت بیاد خاست نیاد.شمو شخصیتت و با رفتن میبری بالا ...

اره واقعا حیفه چیکار کنم...همه هم شوهر دارن منم دارم

عزیزم میدونم‌ادم معذب میشه.بخند و انگار ک واقعا شوهرت نبودن رفتار کن.البته شایدم بیاد.فقط بخاد تور و ...

رفتارهاش فوق العاده غیر قابل پیش بینی شده 

عزیزم ببخشید اینجوری مینوسم بعضی مواقع هست که مردا حرص میخوان در بیارند ولی اصلا خودتو ناراحت نکن یا نرو مهمونی اگر میبینی فوضوله اون مهمون یا اگر رفتی بگو کاری داشت شوهرم نتونست بیاد 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
اره واقعا حیفه چیکار کنم...همه هم شوهر دارن منم دارم

عزیزم.شوهر منم خیلی از این نیومدنا کرده.منم همیشه ی جور رفتار کردم و گفتم ک نیستش .سخت نگیر.بخای باهاش بحرفی شاید بدتر لج کنه.بخای نری هم ک خودتم زشت میشی.جواب خواهرشو هم ک میگی نمیده

خدایا فقط خودت
رفتارهاش فوق العاده غیر قابل پیش بینی شده 

نميتونين با خواهرشوهرت صحبت كني مهموني رو موقع ديگه بندازن؟تنهايي رفتن ات هم خونه مادرشوهرت ايده خوبيه اصلا هم ضايع نيستش

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
عزیزم ببخشید اینجوری مینوسم بعضی مواقع هست که مردا حرص میخوان در بیارند ولی اصلا خودتو ناراحت نکن یا ...

خونه خانواده من که میریم گوشی از دستش نمیوفته یک سره تو گوشیه این دفعه که راحت هندزفری گذاشته بود اهنگم گوش میداد با هیچکس حرف نمیزنه 

عزیزم.شوهر منم خیلی از این نیومدنا کرده.منم همیشه ی جور رفتار کردم و گفتم ک نیستش .سخت نگیر.بخای باه ...

خواهرش به من متوسل شده میگه زنگ بزن بهش بگو مطمنم اون به خانوادش گفته با من دعوا کرده دارن فیلم بازی میکنن میخان جلو غریبه صایع نشن

2706