2703
2553
عنوان

یه لحظه بیاید تورو خدا

316 بازدید | 42 پست

من و شوهرم باهم قهریم و چشم دیدن همدیگه رو نداریم از طرفی یه مهمون رسمی میخاد بیاد خونه مادرشوهرم که داره میاد بچه مارو ببینه نمیدونم چیکار کنم دوست خواهرشوهرمه خواهرشوهرم خیلی زن مهربون و منطقی هست نمیدونم چیکار باید کنم چون شوهرم ممکنه ادا دربیاره منو بخواد ضایع کنه به نظرتون چیکار کنم اگه شوهرم نیاد اینا توقع دارن من برم چجوری من تنها برم و اون نیاد ضایع نیست؟

سه عنصر اصلی افرینش۱ قرمه سبزی ۲ قرمه سبزی ۳ قرمه سبزی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب با شوهرت حرف بزن و بهش بگو جلو جمع خودتو نشون ندي☝️

کاربریت درست شد😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
نه بهتره تا ضايع بازی دربیاره تنها برو بگو کاری واسش پیش اومد عذر خواهی کرد

وای به خدا روانیه فکر کنم خواهرش بهش زنگ زده بود جواب اونم نداده بود بدبخت صداش گرفته بود فکر کنم گریه کرده بود

سه عنصر اصلی افرینش۱ قرمه سبزی ۲ قرمه سبزی ۳ قرمه سبزی  
2714
خب با شوهرت حرف بزن و بهش بگو جلو جمع خودتو نشون ندي☝️

خخخخخخ

امان از این مردا

بنظر من نقطه ضعف نشون نده بهش.بگو من شخصیتمو میرسونم و احتترام میذارم میرم.شمو هم خاسی محترمانه بیا.

خدایا فقط خودت

حالا قهرین که باشین دلیلی نداره بخواد شما رو ضایع کنه

اکه اینکارو بکنه درواقع خودشو ضایع کرده شما برو منت هم بزار به خاطر آبروی خواهر و مادرت میرم

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
خخخخخخ امان از این مردا بنظر من نقطه ضعف نشون نده بهش.بگو من شخصیتمو میرسونم و احتترام میذارم میرم ...

بله بله صحيح و متين

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
2706