1147
1226
عنوان

یه لحظه بیاید تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 42 پست

حیف سلول هاتن ک بخاطر ی مهمونی استرس بهشون بدیا

خیت بیاد خاست نیاد.شمو شخصیتت و با رفتن میبری بالا

بنظرم منت نذار.خودش بعدا میفهمه ک چکار کرده.اگر نیاد

خدایا فقط خودت
حیف سلول هاتن ک بخاطر ی مهمونی استرس بهشون بدیا خیت بیاد خاست نیاد.شمو شخصیتت و با رفتن میبری بالا ...

اره واقعا حیفه چیکار کنم...همه هم شوهر دارن منم دارم

سه عنصر اصلی افرینش۱ قرمه سبزی ۲ قرمه سبزی ۳ قرمه سبزی  

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

عزیزم میدونم‌ادم معذب میشه.بخند و انگار ک واقعا شوهرت نبودن رفتار کن.البته شایدم بیاد.فقط بخاد تور و ...

رفتارهاش فوق العاده غیر قابل پیش بینی شده 

عزیزم ببخشید اینجوری مینوسم بعضی مواقع هست که مردا حرص میخوان در بیارند ولی اصلا خودتو ناراحت نکن یا نرو مهمونی اگر میبینی فوضوله اون مهمون یا اگر رفتی بگو کاری داشت شوهرم نتونست بیاد 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
1156
اره واقعا حیفه چیکار کنم...همه هم شوهر دارن منم دارم

عزیزم.شوهر منم خیلی از این نیومدنا کرده.منم همیشه ی جور رفتار کردم و گفتم ک نیستش .سخت نگیر.بخای باهاش بحرفی شاید بدتر لج کنه.بخای نری هم ک خودتم زشت میشی.جواب خواهرشو هم ک میگی نمیده

خدایا فقط خودت
رفتارهاش فوق العاده غیر قابل پیش بینی شده 

نميتونين با خواهرشوهرت صحبت كني مهموني رو موقع ديگه بندازن؟تنهايي رفتن ات هم خونه مادرشوهرت ايده خوبيه اصلا هم ضايع نيستش

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
عزیزم ببخشید اینجوری مینوسم بعضی مواقع هست که مردا حرص میخوان در بیارند ولی اصلا خودتو ناراحت نکن یا ...

خونه خانواده من که میریم گوشی از دستش نمیوفته یک سره تو گوشیه این دفعه که راحت هندزفری گذاشته بود اهنگم گوش میداد با هیچکس حرف نمیزنه 

عزیزم.شوهر منم خیلی از این نیومدنا کرده.منم همیشه ی جور رفتار کردم و گفتم ک نیستش .سخت نگیر.بخای باه ...

خواهرش به من متوسل شده میگه زنگ بزن بهش بگو مطمنم اون به خانوادش گفته با من دعوا کرده دارن فیلم بازی میکنن میخان جلو غریبه صایع نشن

1233
خونه خانواده من که میریم گوشی از دستش نمیوفته یک سره تو گوشیه این دفعه که راحت هندزفری گذاشته بود اه ...

خوب شوهرت مشکل داره ببرش روانشناس خانواده ببینه برای چی اینکارای زشتو میکنه والا

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
خوب شوهرت مشکل داره ببرش روانشناس خانواده ببینه برای چی اینکارای زشتو میکنه والا

عزیزم بچه نیست که دستشو بگیرم ببرم دو متر قدشه

تا کسی باهاش نحرفیده دهنشو انگار چسپ زده نشسته 

تا کسی باهاش نحرفیده دهنشو انگار چسپ زده نشسته 

عزیزم یه چیزی میگم شوهرت اگر از اول اینجوری بوده خیلی درونگرا هست منم خیلی درونگرا بودم مخصوصا زمانی که چاق بودم و اعتماد به نفسم پایین بود بعد کم کم که لاغر شدم و رو خودم کار کردم و اعتماد به نفسم یه مقدار بیشتر شد دارم حرف میزنم ولی نه همون اولم خورد خورد 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
1167
عزیزم یه چیزی میگم شوهرت اگر از اول اینجوری بوده خیلی درونگرا هست منم خیلی درونگرا بودم مخصوصا زمانی ...

یعنی شما میگی اعتماد به نفس نداره؟

عزیزم یه چیزی میگم شوهرت اگر از اول اینجوری بوده خیلی درونگرا هست منم خیلی درونگرا بودم مخصوصا زمانی ...

چاق بودی مثلا چند کیلو بودی

یعنی شما میگی اعتماد به نفس نداره؟

اعتماد به نفسش پایینه و خیلی دورنگراس منم تا سال ۹۳هم درونگرا بودم ولی من خیلی درونگرا نبودم ولی بعد هی کمتر شد و دانشگاه که رفتم و لاغر کردم و به خودم رسیدم خوب شدم تا اینکه دوباره مهر ۹۷ افتادم به این بیماری که تو پستم دیدی دوباره اوضام بیریخت شد مواظب باش افراد درونگرا زود افسردگی میگیرند و نابود میشن اینقدر تو خودمون میریزیم بعدش اگر فوران بشه هم روح و هم جسممون نابود میشه 

😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
اعتماد به نفسش پایینه و خیلی دورنگراس منم تا سال ۹۳هم درونگرا بودم ولی من خیلی درونگرا نبودم ولی بعد ...

اخی براتون خیلی ناراحت شدم ان شالله که شفاتونو از دست حضرت زهرا بگیری

1220