1147
1226
عنوان

یه لحظه بیاید تورو خدا

308 بازدید | 42 پست

من و شوهرم باهم قهریم و چشم دیدن همدیگه رو نداریم از طرفی یه مهمون رسمی میخاد بیاد خونه مادرشوهرم که داره میاد بچه مارو ببینه نمیدونم چیکار کنم دوست خواهرشوهرمه خواهرشوهرم خیلی زن مهربون و منطقی هست نمیدونم چیکار باید کنم چون شوهرم ممکنه ادا دربیاره منو بخواد ضایع کنه به نظرتون چیکار کنم اگه شوهرم نیاد اینا توقع دارن من برم چجوری من تنها برم و اون نیاد ضایع نیست؟

سه عنصر اصلی افرینش۱ قرمه سبزی ۲ قرمه سبزی ۳ قرمه سبزی  

خب با شوهرت حرف بزن و بهش بگو

جلو جمع خودتو نشون ندي☝️

بهشت باشدارزاني خوبان                                                                             من جهنم با حرمله كار دارم

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
خب با شوهرت حرف بزن و بهش بگو جلو جمع خودتو نشون ندي☝️

کاربریت درست شد😍

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم
نه بهتره تا ضايع بازی دربیاره تنها برو بگو کاری واسش پیش اومد عذر خواهی کرد

وای به خدا روانیه فکر کنم خواهرش بهش زنگ زده بود جواب اونم نداده بود بدبخت صداش گرفته بود فکر کنم گریه کرده بود

خب با شوهرت حرف بزن و بهش بگو جلو جمع خودتو نشون ندي☝️

خخخخخخ

امان از این مردا

بنظر من نقطه ضعف نشون نده بهش.بگو من شخصیتمو میرسونم و احتترام میذارم میرم.شمو هم خاسی محترمانه بیا.

خدایا فقط خودت
1221

اگه نظر وشناخت شوهرت از تو هم عین نظر وشناخت تو از اون باشه خدا به هردوتون رحم کنه

چون خدا را یافتم هرچه باختم مهم نیست آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط همراهی عشق خدا با ماست

حالا قهرین که باشین دلیلی نداره بخواد شما رو ضایع کنه

اکه اینکارو بکنه درواقع خودشو ضایع کرده شما برو منت هم بزار به خاطر آبروی خواهر و مادرت میرم

گاهی از سادگی یه فاجعه حتی رنگ صورتکها می پره                   جرم تو هر چی که باشه آدمی آدمی که صورتک نمی زنه

یعنی اونقدر بی فکره جلو فرد غریبه هم ضایع بازی در میاره؟ پس چطور باهم زندگی میکنید 😐

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد...
خخخخخخ امان از این مردا بنظر من نقطه ضعف نشون نده بهش.بگو من شخصیتمو میرسونم و احتترام میذارم میرم ...

بله بله صحيح و متين

بهشت باشدارزاني خوبان                                                                             من جهنم با حرمله كار دارم
1167
كاربريم چيزيش نشه بود كه گلم

قطع شده بودی دیگه

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم
خخخخخخ امان از این مردا بنظر من نقطه ضعف نشون نده بهش.بگو من شخصیتمو میرسونم و احتترام میذارم میرم ...

اره هر کی شخصیت خودشو میرسونه اون منو دعوت کرده خواست بیاد نخواست نیاد ولی خدایی معذب میشم خدا صبرم بده

یعنی اونقدر بی فکره جلو فرد غریبه هم ضایع بازی در میاره؟ پس چطور باهم زندگی میکنید 😐

نه جلو اونا کاری نمیکنه ممکنه نیاد بخواد جلب توجه کنه پیش خانوادش

1220