2726
عنوان

چرا دوستم با من این رفتار رو میکنه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 18 پست
شوخی کردم رفاقتتون رو الکی خراب نکنید شما گذشت کن  و ببخشش

آخه من خیلی سعی کردم اون باز میزنه به سیم آخر خسته شدم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
منم همینطور بودم تا پارسال با کسی تند رفتار نمیکردم هر کی هر چی میگفت زودی میبخشیدم .دیگه طاقت نیاور ...

من متاسفانه نمیتونم سر کسی داد بکشم پ اینطوری رفتار کنم ‌نمیدونم چرا اینطوری هستم نمیتونم از حقم دفاع کنم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من متاسفانه نمیتونم سر کسی داد بکشم پ اینطوری رفتار کنم ‌نمیدونم چرا اینطوری هستم نمیتونم از حقم دفا ...

منم همینم یادم نیست سر کسی دادکشیده باشم یا دلشو شکسته باشم اینا که خوبه ولی کسی  طاقچه بالا گذاشت سرد شو باهاش همین بهترین کاره

منم يه دوست داشتم خيلي هم با هم صميمي بوديم. يه بار سر يه كلاس غيبت داشت. بعدش از من راجع به كارايي كه براي جلسه بعد داشتيم سوال نكرد. جلسه بعد سر كلاس استاد ازش شاكي شد كه چرا انجام ندادي اونم يهو جلوي همه توپيد به من و گفت چرا به من نگفتي.... منم جا خوردم گفتم خب تو نپرسيدي منم حواسم نبود كه برات توضيح بدم. خداييش اصلا تو فكرم نبود. از همون لحظه قهر كرد. تا آخر ترم قهر بود. بعد ها حامله شد بچه ش به دنيا اومد خبرش بهم رسيد گفتم بذار بهش زنگ بزنم تبريك بگم آشتي هم بكنيم به همين هوا. زنگ زدم صحبت كردم يه روزم رفتم ديدن بچه ش . خلاصه خوب شد. باز  خيلي وقت همو نديديم فقط تلفني صحبت ميكرديم. تا اينكه يه روز قرار پارك گذاشت. رفتيم پارك خيلي هم خوب و خوش و بعدم برگشتيم خونه هامون. باز از اون به بعد يه جوري شد... و خلاصه ديگه كات شد رابطه. از اون زمان پنج شيش سال ميگذره هنوز من نفهميدم اين چه مرگش شد... كلا بعضيا نرمال نيستن زياد بهش فكر نكن.

2728