2726

ما با هم دعوامون شد رابطمون به هم خورد ، من چند بار سعی کردم درستش کنم اون ادا دراورد 

دوباره بعد از عید اومد صمیمانه رفتار کرد بعدش دوباره زود خداحافظی کرد که من نرم باهاش 

منم وقتی این رفتار رو ازش دیدم گفتم خدایا این چشه آخه 

نه به اون سلام کردن و حرف زدنش نه به رفتار های دیگش 

ما باز مجبور شدیم سر یک پروژه ای چون با هم بودیم با هم حرف بزنیم ، من واقعا دوست نداشتم که بهش بی محلی کنم و مثلا اوضاع رو بدتر کنم اما اون خیلی تند حرف میزد و یک حالت طلبکارانه . قبل از دفاع پروژه هم سر اینکه من یه فایل رو یکم دیر تر باز کردم خیلی تند و باعصبانیت با من حرف زد !! نمیدونم چرا این رفتار توهین آمیز رو میکنه 

منم دیگه انقدر ناراحت شدم از قبل از دفاع به بعد نه باهاش حرف زدم نه از فرداش وقتی دیدمش سرم رو آوردم بالا که بخوام سلام بدم ! خسته شدم 

جالبه میگه تو زود ناراحت میشی ! من قبول دارم من آدم زود رنجی هستم اما دلیل این رفتار زشتش رو‌ نمیفهمم

چرا اینطوری میکنه ؟

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختره😶

اره ، واقعا ناراحتم 

به چه اجازه ای اینطوری میکنه ؟، مگه من همچین رفتاری میکنم که اون اینطوری میکنه ؟ 

منم نمیتونم جواب بدم اون روز کتفم از دستش درد اومد 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2728
فک کنم شما خیلی درموردش انعطاف ب خرج میدین و همیشه باهاش مهربونید و زود میبخشید و معمولا ب حرفش گوش ...

درسته من زود دلم به رحم میاد اما کار اون روزش واقعا ناراحتم میکنه 

سر باز کردن یک فایل اون رفتار واقعا خیلی زننده بود ، حتی یه دوست دیگم هم اونجا بود گفت این چرا اینطوری میکنه 

تحویلش نگیر فک می‌کنه کیه

دقیقا !! نمیدونم توهم چیو زده 

من واقعا به احترام دوستی که چند سال داشتیم و خیلی نزدیک بودیم بهش چیزی نگفتم 

من چه قدر احمقم حتی خواستم یه جعبه شیرینی بگیرم ببرم دم خونش 

واقعا لیاقت نداره منم زیادی ساده ام با یک لبخند همه چیز یادم میره

دلش باهات صاف نشده. شایدم حسوده و به یه چیزیت حسادت داره.

اره دلش صاف نشده اما آخه مگه من چی کارش کردم ؟ کسیشو کشتم ؟ نمیدونم چه کینه مزخرفی داره 

من که برای همیشه گذاشتمش کنار 

بخشش از بزرگانه البته خودم قبول ندارم

درسته اما من واقعا نمیدونم چه برخوردی با این آدم داشته باشم 

هیچ کاریش ندارم فقط دیدم دیگه لایق سلام دادن هم نیست 

درسته من زود دلم به رحم میاد اما کار اون روزش واقعا ناراحتم میکنه  سر باز کردن یک فایل اون رفت ...

ببین این مشکل من و دوست صمیمیم هم هست

ما خیلی با هم جور بودیم اون واقعا دوستی رو در حق من تموم کرد اما نمیدونم چرا ی وقتایی خیلی کفرمو درمیاره با این ک خیلی دوستش دارم ولی باهاش تند برخورد میکنم از بس ب حرفام گوش داده اگه یوقت گوش نده عصبانی میشم و دعوامون میشه.اینجا واقعا مشکل از منه 

شمام نباید انقد خوب باشی و همیشه همراهش باشی چون دیگه دیده نمیشی و انگار خوبیات میشه وظیفه

دقیقا !! نمیدونم توهم چیو زده  من واقعا به احترام دوستی که چند سال داشتیم و خیلی نزدیک بودیم ب ...

منم همینطور بودم تا پارسال با کسی تند رفتار نمیکردم هر کی هر چی میگفت زودی میبخشیدم .دیگه طاقت نیاوردم کم کم این اخلاقمو گذاشتم کنار. همه مث ما نیستن ساده و بی ریا سریع جو گیر میشن

درسته اما من واقعا نمیدونم چه برخوردی با این آدم داشته باشم  هیچ کاریش ندارم فقط دیدم دیگه لای ...

شوخی کردم رفاقتتون رو الکی خراب نکنید شما گذشت کن 

و ببخشش

کاربر جدیدم باهام مهربون باشین ممنون😁😍
2706