2733
2734
عنوان

میخام اصول ست کردن وشیک پوشی رو یاد بگیرم چکار کنم😕

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 31 پست
ببین من دخترم و رنگی میپوشم ولی کلا تیپای مشکی هم میزنه

خب بذار ادرسشو عزیزم

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اعتماد به نفس داشته باش 

دوم آرایش ملیح یادت نره یعنی رژپرنگ با سایه چشم زیاد میشه تابلو .باید به خط چشم ساده و ریمل با رژگونه کم رنگ و به رژفقط نکته اش اینجاست آگه رژپرنگ میزنی چشاتو کم آرایش کم آگه میخوایی چشات به دید بیان چشات خوب آرایش کن با رژ مات و کم رنگ

2728

آخه شرایط مالی هم مهمه واسه هر چیزی ک میخری باید سریع کلی خرید کنی

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
2738
اول اعتماد به نفس داشته باش  دوم آرایش ملیح یادت نره یعنی رژپرنگ با سایه چشم زیاد میشه تابلو . ...

اهل ارایش نیستم بلدم نیستم ی رژ ملایم دارم همیشه اون رنگی میخرم 

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

سوم تو ست کردن باید نگاه کنی آگه مانتوت مجلسی و چشم زننده هست شلوار ساده با شال ساده اما آگه مانتو ساده هست حتما روسری یا شال خوشگل که هم خوانی رنگی با کیف و کفشت داشته باشه نه اینکه همه به رنگ باشن تقریبا هم خوانی رنگی داشته باشه 

مرسی گلم😍

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
2706