1147
1247

اصلن بلد نیستم ست کنم یا شیک و خانومانه لباس بپوشم احساس میکنم شیک ترین لباسم بپوشم باز به چشم نمیاد نمیدونم کجا چی بپوشم چه رنگی با چی رنگی بپوشم 😞همش مانتو مشکی با حالا روسریای مختلف چون نمیتونم ست کنم راه حلی دارین ؟پیجی هست بهم معرفی کنید؟

خسته از زندگی😞میشه واسه خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستید

خیلیم خوبه مانتو مشکی با هر چیزی ست میشه.اعتماد ب نفس داشته باش فقط

اگه دهنتو ببندی و احمق جلوه بدی،بهتر از اینه که دهنتو وا کنی و شک و شبهه ای ازین بابت باقی نذاری،  

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
ی پیج اینستا دارم همش ست میزاره..رنگی رنگی😍  خیلی نازه

بدهذعزیزم به درد خودت خورده تا حالا منظورم شیکو خانومانس نه مث بهنوش بختیاری رنگی رنگی 😂اونجوری خودم بلدم

ی‌پیج دارم ک میگه چ مدل لباسی برای کجا و چ اندام و قدی مناسبه چ رنگایی رو باید با چ رنگایی ست کرد اصول لباس پوشیدن هرفصل و میگه 

هم لباس 

هم مو 

هم ارایش 

هم همه چی خیلی خوبه اگه اینستا داری ادرس پیجشو بگم فالو کنی شمام

دقیقا مثل منی هر چی هم میخرم باز احساس میکنم به چشم نمیام و نمیتونم ست کنم

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
1233
بدهذعزیزم به درد خودت خورده تا حالا منظورم شیکو خانومانس نه مث بهنوش بختیاری رنگی رنگی 😂اونجوری خود ...

ببین من دخترم و رنگی میپوشم ولی کلا تیپای مشکی هم میزنه

بن بست نداریم جاده باز فقط گاهی مسیر اشتباه
مشکی رو بیخیال هر چند رنگ عشقه زرشکی کرمی بگیر بپوش اصولا شال باهاشون راحت ست میشه

خب نمیدونم مثلن مانتو زرشکی الان دارم سبز دارم نمیدونم با چه شلوار و شال و کفشی بپوشم که 😞

ی‌پیج دارم ک میگه چ مدل لباسی برای کجا و چ اندام و قدی مناسبه چ رنگایی رو باید با چ رنگایی ست کرد اص ...

بفرست عزیزم ممنون

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
ی پیج اینستا دارم همش ست میزاره..رنگی رنگی😍  خیلی نازه

میفرستی

1167

اول اعتماد به نفس داشته باش 

دوم آرایش ملیح یادت نره یعنی رژپرنگ با سایه چشم زیاد میشه تابلو .باید به خط چشم ساده و ریمل با رژگونه کم رنگ و به رژفقط نکته اش اینجاست آگه رژپرنگ میزنی چشاتو کم آرایش کم آگه میخوایی چشات به دید بیان چشات خوب آرایش کن با رژ مات و کم رنگ

1241