2703
2553

۳.روزی ۱۰تادونه توت خشک بندازین دهنتون 

انجیرخشکم میخاستم بگیرم اماگرون بود 😁

ایششششش😒                                      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست گلم من رحم سردی داشتم و با نکاتی که شما گفتی و کلی نکات دیگه گرمش کردم اما دوره ی ۳ ماه بسیار ک‌وتاهه و ۲-۳ سال زمان می بره تا بتونید گرما و روغنکاریشو حس کنید

اصلا نا امید نشید و ادامه بدید 

فقط یه نکته گیرایی رحم روز ۱-۱۴ سیکل از هر وقته دیگه بیشتره و این ۱۴ روز خودن گرمی خیلی مفید ۱۴ روز بعدی می تونید استراحت بدید و سردیجاتم میل کنید

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
2720

سیاه دونه و عسل بهش میگن دوسین خیلی عالیه برا همه چی خوبه فقط اینکه سیاه دونه رو بکوبید (اسیاب نه )وبلافاصله وسریع با سه برابر عسل مخلوط کنید اگه سیاه دونه کوبیده در معرض هوا بمونه سمی میشه 

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
2714
رازیانه که بهترینه برای خانمها هم برا زیبایی صورت و اندام و هم گرمیه و هورمون زنانه داره

برای کسی که کیست سینه داره بد نیست؟

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

جیگر فک کنم1تومن جنس گرفتی هااا😂😂😂

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
2706