2703
2553

سلام خانوما😊

خیلیاتون بارحمتون که نمیدونید سرده یاگرمه یااگه سرده چیکارکنیدگرم بشه درگیریدمنم بودم خانمای اقدامی خانمایی که میخان بچشون پسربشه وحتی خانمایی که هیچ قصدی ندارن کلارحم توحالت عادی بایدگرم باشه بقول دوستان رحم عینه موتور زن میمونه😁عضوخیلی مهمیه و بایدروغن کاریش کنیم مواظبش باشم

خانمایی که میخان بارداربشن میدونیدکه بشرازاولش به جای گرمونرم علاقه خاصی داره😁براهمین جنینم اگه ببینه رحمتون سرده رحمتونوترک میکنه سقط میشه😔

براهمین اگه میخایین مامان خوبی باشین جای نینیتونوگرمونرم کنید😊

من رحمم سرده

ازاونجایی که:خون پریودم سیاهه خونریزیم کمه درد شدیدی دارم

ونکاتی که رعایت نمیکردم مثله: چیزای سردزیادمیخوردم توپریودی حموم‌میرفتم تودسشویی خودموبااب سردمیشستم جاهای سرد مثله کاشیو سرامیک میشستم به ندرت

ازاونجاییم که تواقدامم دکترسه ماه به رحمم استراحت داده چون خیلی داروی هورمونی خورده بودموهمشون عکس جواب میدادن

تصمیم گرفتم تواین سه ماه بطور طبیعی رحمموگرم کنم و خداروچه دیدی شاید طبیعی باردارشدم😁

خبببب بریم سره اصل مطلب من امروز رفتم برارحمم خرید

کسایی که میخان بامن همراه بشن تاپیکوذخیره کنن و چیزاییوکه خریدموبخرن تاباهم شروع کنیمو ببینیم کی به نتیجه میرسه اینجااعلام کنیم😊😊یکم صبرکنیدتابگم😊😊

ایششششش😒                                      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

۱.عسلوسیاه دانه 

یک قاشق عسل بایک قاشق چایخوری سیاه دانه بعضیامیگن باید سیاه دانرو جوید امامن نتونستم چون تلخ وتنده به نظره من هیچ فرقی نمیکنه واثرش یکیه

ایششششش😒                                      
2714

بگو جیگررررر😁😁😁

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

من پریودیم خیلی شدیده..یعنی رحمم گرمه؟بچمم پسره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706