1147
1247

سلام خانوما😊

خیلیاتون بارحمتون که نمیدونید سرده یاگرمه یااگه سرده چیکارکنیدگرم بشه درگیریدمنم بودم خانمای اقدامی خانمایی که میخان بچشون پسربشه وحتی خانمایی که هیچ قصدی ندارن کلارحم توحالت عادی بایدگرم باشه بقول دوستان رحم عینه موتور زن میمونه😁عضوخیلی مهمیه و بایدروغن کاریش کنیم مواظبش باشم

خانمایی که میخان بارداربشن میدونیدکه بشرازاولش به جای گرمونرم علاقه خاصی داره😁براهمین جنینم اگه ببینه رحمتون سرده رحمتونوترک میکنه سقط میشه😔

براهمین اگه میخایین مامان خوبی باشین جای نینیتونوگرمونرم کنید😊

من رحمم سرده

ازاونجایی که:خون پریودم سیاهه خونریزیم کمه درد شدیدی دارم

ونکاتی که رعایت نمیکردم مثله: چیزای سردزیادمیخوردم توپریودی حموم‌میرفتم تودسشویی خودموبااب سردمیشستم جاهای سرد مثله کاشیو سرامیک میشستم به ندرت

ازاونجاییم که تواقدامم دکترسه ماه به رحمم استراحت داده چون خیلی داروی هورمونی خورده بودموهمشون عکس جواب میدادن

تصمیم گرفتم تواین سه ماه بطور طبیعی رحمموگرم کنم و خداروچه دیدی شاید طبیعی باردارشدم😁

خبببب بریم سره اصل مطلب من امروز رفتم برارحمم خرید

کسایی که میخان بامن همراه بشن تاپیکوذخیره کنن و چیزاییوکه خریدموبخرن تاباهم شروع کنیمو ببینیم کی به نتیجه میرسه اینجااعلام کنیم😊😊یکم صبرکنیدتابگم😊😊

براباردارشدنم صلوات میفرستی دوستم😊؟                         اییییششش😒😒بفرست دیگه😒😁😂🤣                  

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

1156

۱.عسلوسیاه دانه 

یک قاشق عسل بایک قاشق چایخوری سیاه دانه بعضیامیگن باید سیاه دانرو جوید امامن نتونستم چون تلخ وتنده به نظره من هیچ فرقی نمیکنه واثرش یکیه

براباردارشدنم صلوات میفرستی دوستم😊؟                         اییییششش😒😒بفرست دیگه😒😁😂🤣                  

ممنون خیلی لطف میکنی عزیزم

منم پریودی درد شدیدی دارم اما با خون ریزی زیاد😤😖

گفتن روغن سیاهدونه عالیه برای ماساژ تخمدان☹️🙁

من یه بار دیگه پدرم و از دست دادم😔لطفا برای شادی روح پدربزرگم ک چندین سال مثل پدر ازم نگهداری کرد یه صلوات بفرستید ممنون🙏

من پریودیم خیلی شدیده..یعنی رحمم گرمه؟بچمم پسره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1221

۲.روزی ۵تاخرما خشک یا معمولیش فرقی نمیکنه 

1167

۳.روزی ۱۰تادونه توت خشک بندازین دهنتون 

انجیرخشکم میخاستم بگیرم اماگرون بود 😁

دوست گلم من رحم سردی داشتم و با نکاتی که شما گفتی و کلی نکات دیگه گرمش کردم اما دوره ی ۳ ماه بسیار ک‌وتاهه و ۲-۳ سال زمان می بره تا بتونید گرما و روغنکاریشو حس کنید

اصلا نا امید نشید و ادامه بدید 

فقط یه نکته گیرایی رحم روز ۱-۱۴ سیکل از هر وقته دیگه بیشتره و این ۱۴ روز خودن گرمی خیلی مفید ۱۴ روز بعدی می تونید استراحت بدید و سردیجاتم میل کنید

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍

۴.شیره انگور 

هرشب یه استکان شربتشودرست کنیدو بخورید

1241