2726

خانما کیا هماتوم پشت جفت دارن وداشتن ک خوب شده 

من اول خونریزی داشتم اما الآن لکه بینی های قهوه ای شده همش میاد یعنی داره رفع میشه؟

کسی بوده ک بچش بااین هماتوم لعنتی  سالم بدنیا بیاد ؟

اره کاربر گیسو تو سایتاز اول تا اخر خونریزی داش اما نینیش سالم ب دنیا اومد

استراحتتو خ زیاد کن فعالیت نداشته باش جذب میشه

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نمیخوام ته دلت و خالی کنم ابجی من اینطوری بود هفته قبل سقط شد بچه ینی تو شکمش مرد تو هفته ۱۱ ولی شما انشااا چیزی نمیشی

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰
2728

من داشتم. هفت روز خونریز ی داشتم. یه ماهم استراحت مطلق. دکترم دارو و آمپول داد. بچمم سالم بدنیا اومد 38هفتگی طبیعی. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
اره کاربر گیسو تو سایتاز اول تا اخر خونریزی داش اما نینیش سالم ب دنیا اومد استراحتتو خ زیاد کن فعال ...

مال من اول خونریزی بود الان چندروزه لکه های قهوه ای ازم میاد 

خداکنه برامنم رفع بشه 

خداروشکر عزیزم  برامنم دعا  کن آبجی

آن شاالله خوب میشی عزیزم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
مال من اول خونریزی بود الان چندروزه لکه های قهوه ای ازم میاد  خداکنه برامنم رفع بشه

خب این خودش نشونه خوبیه ینی داره رفع میشه

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
تمام توکلم ب خداست هفته دیگ سونو مجدد دارم دعاکنید رفع شده باشه 

معمولا جفت پسر اینطوریه.گرمه و زود میخواد بیوفته.من خودم لگه بینی قهوه ای تو سه ماهگی داشتم دکتر بستری ام کرد ولی شیاف سیکلوژست زدم یه هفته کم کم بند اومد.شما هم استراحت کن رو کمر .دوستم اینطور بود ۳بار سقط کرد ولی بار سوم با استراحت مطلق تونست نگه داره ولی یه عمل هم کردند نمیدونم یه چی تو مایه بستن رحم تا بچه نیوفته

2706