2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تخم کفترو ....یعنی چی ایناهم فرفی با خرافات ندازن،وقتی بچه لکنت داره یا حرف نمیزنه نگید ارثیه باباشم اینجوری بود عموشم اینجور بود و....

بچه رو ببرید دکتر ببینید مشکلش چیه 

میخواهم بهترین باشم 🙌
واقعا.من یه ساله میبرمش گفتار درمانی.همیشه برگشت داشته😥😥

بچه من سه هفته است درگیرش بود. سردیها رو قطع کردم. دو روزه بهش بوقلمون میدم انگار نه انگار که مریض بود. به شکرانه اش اومدم گذاشتم تو سایت تا بقیه هم تجربه کنند

خدای من برای من همین که میدانم تو می بینی کافیست💞
تخم کفترو ....یعنی چی ایناهم فرفی با خرافات ندازن،وقتی بچه لکنت داره یا حرف نمیزنه نگید ارثیه باباشم ...

درسته باید گفتار درمانی بره حتما 

ولی تنها ماده ای که زبان کودک تقویت میکنه تخم کبوتر

من خواهرزادم لکنت شدید داشت دکترش گفت در کنار درمان بهش تخم کبوترم بده الان مثل بلبله

درمان لکنت زبان کودکان به اندازه درمان مشکلات جسمانی آنان اهمیت دارد. لکنت زبان یکی از اختلالات گفتاری است که می‌تواند بر عملکرد، تعاملات، انگیزه و دیگر ابعاد زندگی کودک تاثیر منفی بگذارد. لکنت زبان معمولا در خردسالی و از سنین 2 تا 4 سالگی شروع شده و در پسران بیش‌تر از دختران بروز پیدا می‌کند. احتمالا در شروع مدرسه لکنت زبان شدیدتر شود. عوامل متعددی همچون ژنتیک، آسیب‌های جسمانی و روانی می‌توانند در بروز لکنت زبان نقش داشته باشند

درمان لکنت زبان کودکان به اندازه درمان مشکلات جسمانی آنان اهمیت دارد. لکنت زبان یکی از اختلالات گف ...

عزیزم شما اطلاعات در مورد لکنت دارید؟؟؟

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91