1147
1226

تخم کبوترم 

آنی دلبرم🤩 جان جانانم🤱 یه دوره پر از سختی پشت سر گذاشتیم هنوز اثراش هست اما با مدار با روحیه با دعا خاله ها گل نی نی سایتی که در حقت کردن خیلی بهتر شدی دورت بگرده مامانت عزیز مادر ۶ ماهگیت امیدوارم شروع یه دوره بدون دغدغه و با ارامش باشه❤از همه کسای که دعا در حقمون کردن از خدا میخوایم حاجاتشون برآورده به خیر بشه❤

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

تخم کفترو ....یعنی چی ایناهم فرفی با خرافات ندازن،وقتی بچه لکنت داره یا حرف نمیزنه نگید ارثیه باباشم اینجوری بود عموشم اینجور بود و....

بچه رو ببرید دکتر ببینید مشکلش چیه 

برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید   مرسی از مهربونیتون
1156
واقعا.من یه ساله میبرمش گفتار درمانی.همیشه برگشت داشته😥😥

بچه من سه هفته است درگیرش بود. سردیها رو قطع کردم. دو روزه بهش بوقلمون میدم انگار نه انگار که مریض بود. به شکرانه اش اومدم گذاشتم تو سایت تا بقیه هم تجربه کنند

به عشق بچه هام فعلا سر کار نمیییییرم. هر کی میخواد هر چی میخواد بگه.🤨🤨من مدلم همینه عزیزم😎❤️😊
تخم کفترو ....یعنی چی ایناهم فرفی با خرافات ندازن،وقتی بچه لکنت داره یا حرف نمیزنه نگید ارثیه باباشم ...

درسته باید گفتار درمانی بره حتما 

ولی تنها ماده ای که زبان کودک تقویت میکنه تخم کبوتر

من خواهرزادم لکنت شدید داشت دکترش گفت در کنار درمان بهش تخم کبوترم بده الان مثل بلبله

آنی دلبرم🤩 جان جانانم🤱 یه دوره پر از سختی پشت سر گذاشتیم هنوز اثراش هست اما با مدار با روحیه با دعا خاله ها گل نی نی سایتی که در حقت کردن خیلی بهتر شدی دورت بگرده مامانت عزیز مادر ۶ ماهگیت امیدوارم شروع یه دوره بدون دغدغه و با ارامش باشه❤از همه کسای که دعا در حقمون کردن از خدا میخوایم حاجاتشون برآورده به خیر بشه❤
1221