2726
عنوان

دوستان خواهشمندم راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 24 پست
وا واقعا پس از اینه حالت تهوعم پس چرا دکترم اصلا چیز خاصی نگفت و به جلو خانوادم مسخرم کرد و گفت چرا ...

منم دکتریکه اندو کرد بهم نگفت ،حتی بهم نگفت فتق دارم ،دکتر بعدیکه رفتم بهم گفت تو اندوت نوشته داری ،بهم گفت حالت تهوم به خاطر فتق مری مه ،چون باعث میشه اسید معده تو فتق گیر بکنه و به سمت بالا بیاد و باعث حالت تهوع میشه ،

منم دکتریکه اندو کرد بهم نگفت ،حتی بهم نگفت فتق دارم ،دکتر بعدیکه رفتم بهم گفت تو اندوت نوشته داری ، ...

وای عزیزم من واقعا خسته شدم دارم قرص میخورم ولی چرا خوب نمیشه این حالت تهوع شدید دایمی، شما خسته نشدید؟ منکه دیگه خیلی خیلی خسته شدم ببخشید اینقدر باهات حرف میزنم خیلی ناراحتم دلم گرفته موندم چرا اینجوری شدم من که داشتم قشنگ زندگیمو میکردم راستی به نظرت جواب پاتولوژی میکروب را نشون میده یا نه؟ منکه خانوادم هی بهم میگن تلقین نکن میگم به خدا تلقین نمیکنم اینجوری هستم 😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای عزیزم من واقعا خسته شدم دارم قرص میخورم ولی چرا خوب نمیشه این حالت تهوع شدید دایمی، شما خسته نشد ...

خواهش میکنم ،درکت میکنم عزیزم ،خیلی مریضی سختیه ،منم واقعا خسته شدم ولی امیدم به خداست ،

خواهش میکنم ،درکت میکنم عزیزم ،خیلی مریضی سختیه ،منم واقعا خسته شدم ولی امیدم به خداست ،

اره واقعا مریضیه سختیه، منکه دیگه امیدم کم شده 😔از بس امید کردم و به ناامیدی تبدیل شد

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2728

سلام عزیزم وقتی متنتو خوندم گفتم چقد منم..منم یه ماه احساس ضعف شدید میکنم اسهال و یبوست دارم گاهی تهوع استرسی هم هستم دست خودم نیست رفتم دکتر عمومی قرص معده داد خوب شدم عالی شدم اما ی مدت گذشت  مامانم قرصو انداخت تا ی مدت خوب بدم اما دقیقا ۱۴فروردین دوباره ضعف کردم ضعف ک میگم یعنی برحالت غش اصلا نمیتونستم از جام بلند شم تپش قلبم دارم رفتم دکتر کلی ازمایش دادم گفتن سالمی هیچکی جز ی دوستم حالمو نمیفهمه همه میگن ازمایشت ک سالم امروز بالاخره فوق تخصص گوارش نوبت گرفتم دارم میرم دعا کنید برام❤

منم دکتریکه اندو کرد بهم نگفت ،حتی بهم نگفت فتق دارم ،دکتر بعدیکه رفتم بهم گفت تو اندوت نوشته داری ، ...

منم دکتری ک اندو کرد گف اسید معده و رفلاکس قرص داد پس چرا خوب نمیشم😭مگ ما چند سالمون همش بیست سال اخه این انصافه البته جواب پاتولوژی هنوز نیومد..ب منم میگن تلقین نکن اما بخدا تلقین نیست

سلام عزیزم وقتی متنتو خوندم گفتم چقد منم..منم یه ماه احساس ضعف شدید میکنم اسهال و یبوست دارم گاهی ته ...

انشالله عزیزم خوب بشی، منم هیچکس حالمو متوجه نمیشه فکر میکنند الکی میگم 

حالا من از ابان تا حالا اینجوریم خیلی بده خسته شدم به مرگم راضی ترم اگر این حالت تهوع شدید دایمی را نداشتم حداقل بهتر بود افسردگی گرفتم بدجور

مواظب خودت باش 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
 منم دکتری ک اندو کرد گف اسید معده و رفلاکس قرص داد پس چرا خوب نمیشم😭مگ ما چند سالمون همش بیست ...

به خدا همینو بگو مگه چند سالمه و اینقدر مریضی و دربه دری من هیچکس درکم نمیکنه و همه میگن تلقینه ولی به خدا تلقین نیست افسردگی گرفتم بدجور داغون شدم 😭

به خدا به مرگم راضی ترم راستی امروز جواب پاتولوژی اومد هیچی نبود ولی اندوسکوپی که کردم گفت رفلاکس شدید، ورم شدید، زخم های زیاد ولی سطحی، فتق هیاتال دربه در شدم دیگه 😭خدایا یا شفام بده یا راحتم کن 😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
سلام عزیزم وقتی متنتو خوندم گفتم چقد منم..منم یه ماه احساس ضعف شدید میکنم اسهال و یبوست دارم گاهی ته ...

معصومه جون این ایدی تلگراممهه بیا تا باهم در ارتباط باشیم Afrooz_1998@

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢