2726
عنوان

دوستان خواهشمندم راهنماییم کنید

292 بازدید | 24 پست

من دختری هم ۲۱ساله و سال ۹۶ تصادف کردم و آسیب لگن دیدم و هیچ دکتری متوجه مشکل اصلی لگن من نشد بعد از کلی زجر و در به دری مهر نودو هفت مشکل لگنم مشخص شد و من خوب شدم ولی نه کامل بازم و من گریه میکردم ولی در خفا و به هیچ کس نگفتم تا اینکه ابان نود و هفت افتادم به استفراغ، حالت تهوع شدید، و... که اولش فکر کردم ویروسه ولی ویروس نبود و خانواده منو پیش یه دکتر عمومی بردند و دکتر عمومی اومد و دارو های بسیار قوی همون اول برای معده داد و نگفت یکباره قطع نکنم من داروهامو خوردم تو دوهفته حالم عالی بود و دختری شاد و خندون و...شده بودم ولی بعد از قطع داروها تمامی علایم بیماری با شدت بیشتر برگشت و خانوادم فکر کردند من دارم فیلم بازی میکنم چون مسله ای در اون زمان به وجود اومد و من رابطه ای را که دوست داشتم با شخصی از بین رفت و خانواده محل نذاشتند منم فکر کردم از اعصابمه با کلی دعوا و اینکه خانواده میگفتند بری دیونه میشی رفتم دکتر اعصاب و برام سیتالوپرام و دو تا قرص دیگه نوشتند من به مدت دو ماه خوردم و بدتر شدم و فقط شدید گریه میکردم و خانواده هم میگفتند دیدی بدتر شدی و واقعا مونده بودم و می گفتم پس از چیه دکتر طب سنتی، دکتر طب اسلامی، همه را رفتم و بدتر شدم و تو امتحانات دانشگاهم بود که طرف را دیدم و دیدم حال بدم تازه بدترم شد گفتم پس از اعصابه رفتم دکتر عمومی که خیلی قبولش دارم و برام قرص پرفنازین( چهار) ، نورتریپتیلین (ده)، تریفن( دو) نوشت دیگه استفراغ نکردم ولی حالت تهوع شدید، سوزش سر معده و مری، رفلاکس شدید، یبوست داشتم تازه بدترم شد، گریه های مکرر، تحقیق تو اینترنت به طور مکرر، و تا اینکه دیگه مادر دلش به حالم سوخت و منو یه دکتر فوق تخصص گوارش برد و اندوسکوپی کردم و فهمیدم که من زخم معده سطحی، رفلاکس شدید، ورم شدید، فتق هیاتال بزرگ دارم و دکتر برام داروهامو نوشت از دیروز دارم داروهامو میخورم نمیتونم بگم تغییر کردم چون تازه داده و گفت سه هفته دیگه برم و گفت از اول داروی قوی برای معده دادند و اینکه هنوز جواب پاتولوژی نیومده ببینم میکروب یا...دارم یا نه و خانوادم به دکتر گفتند من گریه میکنم و حوصله انجام کاری را ندارم،فقط دراز میکشم، حرفای ناامیدی میزنم و...خوب چرا من گریه ای شدم تقسیر خودشونه که از همون اول من گفتم این دکتر و منو نبردند و برام کاری نکردند من واقعا ناراحتم و تمام بدبختی هایی که من تو این مدت کشیدم تقسیر مادرم هست و جلوش هم میگم که باعث و بانی زجر کشیدن من اونه و من حتی شمارشم از موبایلم حذف کردم، دکتر از معدم از همون اول بود ولی از بس منو خانواده پیش دکترای بیخودی بردند و وقتی هم میگفتند اندو محل نمی ذاشتند الان هم معدمه و هم اعصابم هم هست ولی نمیدونم چه قرصی بخورم که خوب بشم من همش گریه میکنم و با خودم میگم ولله این زندگی ای که میخواستم نیست

من چاق بودم لاغر کردم و چه الان که قرصای معده را میخورم و چه میگن قرصای اعصاب چاق کننده است من اگر چاق بشم افسرده میشم چون تو چاقی من افسرده بودم،  ممنون میشم راهنماییم کنید😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

الان این دکتر جدید خوب بود؟

بهتره بگم قدرنشناسی مادرت تمام تلاششو کرده

بعدشم اگه مشکل معده داری افسرده هم میشی زخم معده افسردگی میاره مشکل عاطفی هم که داشتی تشدید شده

شمارشو پاک کردی هم بازم از علایم افسردگیه بقیه رو مقصر میدونی

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان این دکتر جدید خوب بود؟ بهتره بگم قدرنشناسی مادرت تمام تلاششو کرده بعدشم اگه مشکل معده داری اف ...

نمیدونم تازه دو روزه دارم قرصاشو میخورم، اره باید قدردان باشم، اره عزیزم افسردگی نداشتم معدم خراب شد ژول کشید تا دکترا بفهمن برای همین افسردگی هم گرفتم تازه افسردگی هم بدتر میکنه حالمو همش دوست دارم گریه کنم حتی با اهنگ شاد 😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزيزم درمانت رو تحت نظر متخصص انجام بده و بيشتر برو بيش روانشناس كه بدون دارو روانت رو آروم كني انشا ...

عزیزم روانشناس رفتم یه جلسه ولی چیزی نگفت و ۳۰۰ تومن پول گرفت منم دیگه پول ندارم بدم به خورد این به ظاهر دکترا 😔حالا موندم دیگه خسته شدم از زندگی میگم خدایا خلاصم میکردی تا راحت شم 😭

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
نمیدونم تازه دو روزه دارم قرصاشو میخورم، اره باید قدردان باشم، اره عزیزم افسردگی نداشتم معدم خراب شد ...

قرصارو مرتب بخور افسردگیتم میره

منم قبلا اینجوری بودم دائما ی بغضی تو گلوم بود باعث میشد غذاهم نخورم

ویتامین دی هم هفته ای ی بار استفاده کن

قرصارو مرتب بخور افسردگیتم میره منم قبلا اینجوری بودم دائما ی بغضی تو گلوم بود باعث میشد غذاهم نخور ...

عزیزم اخه قرص نورتریپتیلین سه ماهه دارم میخورم اصلا افسردگیم را خوب نکرد ولی باز پرفنازین بدش نبود میخوام برم دکتر ببینم برام چی میگه من اگه معدم خوب بشه حالت تهوع شدید دایمی برطرف بشه خوب میشم😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم اخه قرص نورتریپتیلین سه ماهه دارم میخورم اصلا افسردگیم را خوب نکرد ولی باز پرفنازین بدش نبود م ...

قرص اعصاب نخور قرص معدت رو بخور خوب شی افسردگیت میره

این قرصای اعصاب بدتر میکنن معدت رو

قرص اعصاب نخور قرص معدت رو بخور خوب شی افسردگیت میره این قرصای اعصاب بدتر میکنن معدت رو

باشه عزیزم پس صبر میکنم تا قرصای معده کارشون را بکنند ولی نه اینکه مامانم و پدرم منو دیر بردند نابود شدم 😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
باشه عزیزم پس صبر میکنم تا قرصای معده کارشون را بکنند ولی نه اینکه مامانم و پدرم منو دیر بردند نابود ...

عزیزم حالت تهوع ات به خاطر فتق هیاتال هست منم دارم و فوق العاده حالت تهوع دارم ،زمانی که داروی معده استفاده میکردم افسردگی شدیدم گرفته بودم ،فقط میخواستم گریه کنم بی دلیل ،ولی با قطع قرص ها با اینکه معدم فرقی نکرد افسردگیم خوب شد 

عزیزم حالت تهوع ات به خاطر فتق هیاتال هست منم دارم و فوق العاده حالت تهوع دارم ،زمانی که داروی معده ...

وا واقعا پس از اینه حالت تهوعم پس چرا دکترم اصلا چیز خاصی نگفت و به جلو خانوادم مسخرم کرد و گفت چرا اینقدر لوسی 😔 من افسردگی نداشتم عزیزم بعد مشکل معدم خیلی طول کشیده و افسردگی گرفتم و تازه افسردگی هم بدتر میکند😔😔😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2706