2410
2553
عنوان

خانما بیاید بگید من درست میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 23 پست
ضربه ی شدیدی خوردم من جوری که یک هفته گریه میکردم از زندگیم عقب افتادم بعد الان میخواد واسشون اینکا ...

اوووف واقعا حس بدیه اونم از مادرت این چیزارو ببینی 

یعنی مامانت عین خیالش نیست دخترشو عذاب دادن

آرامش
قشنگ بشین احساس ت و زیر و روی کارایی که کردن(حتی اگه با جشن خودش دیده) رو بگو...که چه جوری با زندگی ...

همه چی رو به مامانم گفتم حق رو  به من داده ولی میگه من به خالت قولشو دادم زشته بزنم زیرش...

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قشنگ بشین احساس ت و زیر و روی کارایی که کردن(حتی اگه با چشم خودش دیده) رو بگو...که چه جوری با زندگی ...

بابا منم هوای فامیلاشو بیشتراز ما داشت الان پشیمونه چه فایده خیلی چیزارو از دست داد

آرامش
اوووف واقعا حس بدیه اونم از مادرت این چیزارو ببینی  یعنی مامانت عین خیالش نیست دخترشو عذاب داد ...

نه مامانم طرف منه ولی اینکه به اونا بها میده عذابم میده

چون مامانم خیلی زود بدیا رو فراموش میکنه دوست داره با همه خوب باشه ولی متاسفانه بقیه سوءاستفاده  میکنن..

2720
بابا منم هوای فامیلاشو بیشتراز ما داشت الان پشیمونه چه فایده خیلی چیزارو از دست داد

واقعا که😔

متاسفانه بابای منم همینطور...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2714