2726
عنوان

خانما بیاید بگید من درست میگم

237 بازدید | 23 پست

یکشنبه عروسی دختر خالمه، مامانم میخواد بره براش تور بخره چون ما رسم داریم تور سبز با سکه میزاریم بالا سر عروس خیلی بهشون بها میده 

در حالی که همین دختر خالم منو جلو همه خراب کرد جلو خواهر خاستگارم چه حرفا که نزد که فقط بینمونو بهم بزنه که به هدفش هم رسید

الان مامانمم اینجوری رفتار میکنه شما بگید من چکار کنم 

هر چی بهش میگم اینکارو نکن بهشون بها نده میگه اونا بدن ما نمیشه مثه اونا بد باشیم

ولی اونا خیلی دلمو شکوندن خیلیییی😢😢

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم تفم تو صورتش نمینداختم

مامانم هی میره براش خرید میکنه میگه جلو خانواده شوهرش سربلند میشه

بعد منو اینجوری خراب کردن اونا😭😭😭😭😭

2728
مامانا در نهایت همون کاری رو میکنن که دلشون میخواد، بنابراین انرژی بیخودی هدر ندید:))

خیلی حرصم میده خیلییی

می دونی چه زن چه مرد بعد از بچه خودشون خواهرزاده رو دوست دارن یعنی نه شوهر نه پدر نه مادر خواهرزاده ...

😭

فاز مادر و پدر هایی که حاضرن خانواده خودشونو زیرپا بذارن برای بقیه درک نمیکنم...زمین و زمان رو برای دیگران به هم میزنن ولی برای خانواده خودشون ارزش قائل نیستن...یکی ش بابای خودم...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

واا بگو مادر من چه ربطی داره تو کاری نکن همیشه خوب بودنم خوب نیست مخصوصا از کسایی که ازشون ضربه خوردی که چی بشه خوب باشی درمقابلشون بیشتر خودتو کوچیک میکنی.

آرامش
فاز مادر و پدر هایی که حاضرن خانواده خودشونو زیرپا بذارن برای بقیه درک نمیکنم...زمین و زمان رو برای ...

نمیدونم چکار کنم میخوام قهر کنم نرم عروسی شما بگید من چکار کنم😭

واا بگو مادر من چه ربطی داره تو کاری نکن همیشه خوب بودنم خوب نیست مخصوصا از کسایی که ازشون ضربه خورد ...

ضربه ی شدیدی خوردم من جوری که یک هفته گریه میکردم از زندگیم عقب افتادم

بعد الان میخواد واسشون اینکارا رو کنه...

بی خیال بابا حساس بشی انگ حسودی هم بهت می زنن

دقیقا بخدا از بس پشت سر من حرف زد یه شوهری گیرش افتاده  دیوونس نمیشه یه دیقه هم تحملش کرد

نمیدونم چکار کنم میخوام قهر کنم نرم عروسی شما بگید من چکار کنم😭

قشنگ بشین احساس ت و زیر و روی کارایی که کردن(حتی اگه با چشم خودش دیده) رو بگو...که چه جوری با زندگی ت یازی کردن...دوباره از زبون تو بشنوه فرق داره...بگو نکن مادره من ..دونه دونه قدم هایی که برای اون برمیداری انگار داری میذاری روی گلوی من...اگه فهمید که هیچی...ولی اگه گوش نداد کاریش نمیتونی بکنی...بابای من که سر به راه نشد...ولی عروسی رو برو...میفهمن بین شما ناراحتی هست بعدا بدتر میکنن...مامانت هم که پشتت درنیاد بدتر آتیش میسوزونن 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2706