2726
عنوان

هوو

817 بازدید | 24 پست

سلام. متاسفانه یکی از دوستانم سرش هوو اومده بعد  اسم زنه هم تو شناسنامه شوهرشه.اما دوستم مشکوکه اینا دائم نباشن و زنه صیغه باشه. میگه چطوری اطمینان پیدا کنم ک اینا عقد دائمن؟مثلا خودشون الکی ثبتیش کرده باشن و قانونی نباشه.

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پوووف چرا به جای رفتن دنبال دایم بودن یا صیغه رو گرفته وقتی خودمون به خودمون ارزش نمیریم از بقیه چه توقعی داریم

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چطور این حجم از نفهمی تو کله به این کوچیکی جا شده😐
2728
وقتی تو شناسنامه اس خب عقده دیگه 

میگه شاید الکی ثبت کردن تا من نفهمم . چطوری بفهمه ک واقعااا عقد دائمه

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          

بره شکایت کنه بگه بدون اجازم زن گرفته هم طلاق میخوام هم مهریه

کسی الکی تو شناسنامه اش دست نمیبره دوستت مشکل مغزی چیزی داره؟! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706