2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
هفته 14 (توی هفته 15 بودم)  آره خداروشکر همه ریسکا رو برام زده منفی  خب الان کوچولوت ...

منم دادم.اما نمیوکنم توش جنسیتم مبخوان بگن با نه.اخه تو دفترچم دکترم فقط نوشت یلفری دی ان ای.نکنه باید تعیین جنسیتم درخواست مبکردم

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
منم دادم.اما نمیوکنم توش جنسیتم مبخوان بگن با نه.اخه تو دفترچم دکترم فقط نوشت یلفری دی ان ای.نکنه با ...

نه عزیزم

تو خود آزمایش خودشون جنسیتو مشخص میکنن

منم درخواست ندادم و فقط آزمایش سل فری دی ان ای دادم

2714
راستی این ازمایش جدید در اومده چون من دوسال پیش که جواب غر بالگریم متوسط شد دکترم منو فرستاد واسه از ...

بله این آزمایش جدیدا اومده و نمونه خون رو میفرستن آلمان بررسی میشه چون تو ایران دستگاهشو ندارن

نه عزیزم تو خود آزمایش خودشون جنسیتو مشخص میکنن منم درخواست ندادم و فقط آزمایش سل فری دی ان ای داد ...

مبارکت باسه.بسلامتی دنیا بیاد.برامنم احتما میدم دخمله.چدن توی سونو ان تی گفت ساید دختره

بله این آزمایش جدیدا اومده و نمونه خون رو میفرستن آلمان بررسی میشه چون تو ایران دستگاهشو ندارن

واس من المان نرفت.رفت نیلو تهران.

مبارکت باسه.بسلامتی دنیا بیاد.برامنم احتما میدم دخمله.چدن توی سونو ان تی گفت ساید دختره

مرسی عزیزم

همجنین تو راهی شما😍😍

من اصلا جنسیتو نمیدونستم چون تو ان تی پاهاش بسته بود

واسه همین امروز خیلییییی ذوق کردم

البته من لحظه ای به جنسیت فکر نکرده بودم

ولی وقتی گفت دختره اصلا قند تو دلم آب شد بیشتر به خاطر اینکه شوهرم دوست داشت دختر بشه

2706