2410
2553
عنوان

سینه نگرفتن نوزاد

174 بازدید | 12 پست

سلام خانوما دخترم از بعد از واکسن دو ماهگی دیگه سینمو نمیگیره رفلاکس داره اولش فکر میکردم بخاطر رفلاکسه ولی یه بار که امتحانی بهش شیشه دادم شیشه رو کامل خورد حالا موندم از رفلاکسشه یا نه شماایی که بچه هاتون رفلاکس داشتن شیشه میگرفتن؟؟

فک نکنم ناثیری داشته باش شاید یه چیزی میخوری مزه شیرت بد شده ک نمیگره

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم همه بچه ها تو این زمان اینجوری میشن ...پسر منم نمیگرفت ..اصلا شیر نمیخورد ...مجبور بودم بخوابونمش 2   3 ساعت یک بار تو خواب بخوره ...بعد چند وقت بهتر شد

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2456
فکر کنم همه بچه ها تو این زمان اینجوری میشن ...پسر منم نمیگرفت ..اصلا شیر نمیخورد ...مجبور بودم بخوا ...

پسر شما کی خوب شد؟بعد از دو ماهگی شیر نخورد؟

پسر منم بعد از جراحي دومش تو دو ماهگي ديگه سينه نميگرفت، شبا تو خواب انقدر بهش دادم تا دوباره عادت كرد و الان ١ سال و نيمشه هنوز ولم نميكنه😂😭😭

سعي كن بهش هي بدي عادت به شيشه نكنه، چيزايي كه شير رو بدمزه ميكنه هم نخور كه بدش نياد

2714
پسر منم بعد از جراحي دومش تو دو ماهگي ديگه سينه نميگرفت، شبا تو خواب انقدر بهش دادم تا دوباره عادت ك ...

منم شبا خواب ندارم هر دو ساعت بهش شیر میدم ولی یه ماهه هیچ تغییری نکرده

پسر منم تازگیا سینه نمیگیره یه روز خوبه روز بعد دوباره نمیگیره تو خواب میگیره سینه

سلام..پسرتون خوب شد

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.