1232
1226
عنوان

نمیدونید چی پیدا کردم😀😨😨😆

559 بازدید | 54 پست

حدودا ده یا نه سال قبل که گوشی اندروید دست کسی نبود و اکثرا گوشی های ساده داشتن و شبکه های مجازی و تل گرام و...نبود 

ی چزی بود به اسم مزاحم تلفنی 😐

بعد من اون موقع 14یا15سالم بود مزاحم داشت خداببخشه گاهی شیطون گولم میزد با بعضی هاشون ی صحبت کوتاهی هم داشتم😂وقتی هم جواب یکیشونو بدی مثل قارچ رشد میکنن زیاد میشن 

خلاصههههه آقاااا من ی کاغذ پرررر پشت  و رو شماره ی مزاحم تلفنی نوشته بودم اون زمان اسمشونم رمزی گذاشته بودم😂😆بعد من این برگه رو گم کردم 😨همون سال ها 

حالا دیشب یافتمش😐

از کیف مدارک بابام😱

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره،اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره.یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه،اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه.یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه."تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر""تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی"پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن!                                                             باجه؟آفرررین😊

برای 9سال قبله اون برگه

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره،اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره.یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه،اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه.یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه."تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر""تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی"پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن!                                                             باجه؟آفرررین😊

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
1213

یا اسطخدوس

نکتش اینجا بود که از کیف مدارک بابات پیداش کردی 😂

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑
1167
خب

همین دیگه تموم شد الان میخوام سر به نیستش کنم برگه رو

کوووووووو😱😱😱😱

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم
1241