2703
2553
عنوان

با این زندگی چیکار کنم ؟

191 بازدید | 10 پست

نمیدونم مثل طلسم شده ها هستیم مثل اونایی ک حرفاشون حرکاتشون دست خودشون نیست 

یه مدت خیلی دعوا میکنیم هر دو روز ۱ بار ی دعوایی داریم  نمیدونم مقصر منم یا اون بخدا دیوونه شدم هر روز گریه میکنم هر شب گریه میکنم 

داریم از هم سرد میشیم چه خاکی سرم کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم چون دلخوری ها رو برطرف نمکنید روی هم تلنبار میشه یه مدت باید به خودتون ارامش بدین یه تنوع ابجاد کنید فردا جمعه رو برید بگردید حال و هواتون عوض بشه جلوی خودتو بگیر یکی به دو نکن یه مدت تا ارامش بگیرید مسایل رو حل کنید نا تموم نزارید

اولا،خودتو کنترل کن،حتی اگر حق با شما باشه،اصلا جواب نده،بعد اگر تونستی،آیت الكرسی بخون،خیلی تو خونه ...

چجوری؟ از کوچکترین بحث و حرفی یه دعوا داریم دلخوری و قهر همسر فقط همسرم قهر میکنه من اهلش نیستم ینی بهم فرصت نمیده 

عزیزم چون دلخوری ها رو برطرف نمکنید روی هم تلنبار میشه یه مدت باید به خودتون ارامش بدین یه تنوع ابجا ...

همسرم قانع نمیشه همیشه میخواد حق اون باشع مهمترین مسئله خانواده اش تعصب رو خانواده اش همین

2714
همسرم قانع نمیشه همیشه میخواد حق اون باشع مهمترین مسئله خانواده اش تعصب رو خانواده اش همین

عزیزم همسرتون رو بین خودتون و خانواده اش قرار نده چون هر دو عزیز هستین براش .گله و شکایت نکن خودت مشکلت رو با خانواده اش حل کنه پای همسرتو وسط نکش