2410
2553

چند کیلو داره وزن تولدش چقدر بود؟خوب غذا میخوره؟

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
چند کیلو داره وزن تولدش چقدر بود؟خوب غذا میخوره؟

وزن الانش5600

تولد2840

سینه نمی گیره فقط تو خواب

الانم سرماخورده حالم خییییییلی بده   

جاذبه چشمات از زمینم بیشتره❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وزن الانش5600 تولد2840 سینه نمی گیره فقط تو خواب الانم سرماخورده حالم خییییییلی بده     ...

وزن نسبت به تولدش بد نیست.تحت نظر پزشک هست؟.شاید سینتو نمیگیره ریفلاکس باشه خدا نکرده.چون پسر منم اینجوری بود .

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
2456
وزن نسبت به تولدش بد نیست.تحت نظر پزشک هست؟.شاید سینتو نمیگیره ریفلاکس باشه خدا نکرده.چون پسر منم ای ...

بالا نمیوردکترش سونوگرفت نمیدونم چرادایمتیکون رانیتیدین داد 

جاذبه چشمات از زمینم بیشتره❤
بالا نمیوردکترش سونوگرفت نمیدونم چرادایمتیکون رانیتیدین داد  

رانتیدین واسه ریفلاکسه.دایمیتیکون برای نفخ.احتمالا ریفلاکس خفیف داره. 

2714
نه نمیدم

یعنی دکتر بهش مولتی ویتامین نداد؟ 

شوهرم با دارو مخالفه نمی دونم بدم یا نه؟

بهش بده حتما .پسر من دایم بالا میاورد الانم گاهی هست ولی اونموقع خیلی شدید بود. دکتر بهش رانتیدین داد شربت رانتیدین گفت بده فقط مارک تولید دارو.بنظر من یه فوق تخصص گوارش اطفال ببرش

نه،واسه چیه

برای رشد بچه معمولا در کنار  قطره آهن میدن

هنوز6ماهش نشده

چه ربطی داره من پسرمو پیش سه چهارتا دکتر خوب بردم از همون نوزادیش قطره اهن و مولتی ویتامین دادن

2706