2726

فقط دردش آروم میشه عزیزم وگرنه برای درمان چاره ای جز ورزش و حرکات اصلاحی نیست، شبها هم با روغن بابونه زانوهاتو چرب کن و روش پلاستیک بکش تا صبح جذب بشه، پودر سنجد توی شیر هم اگر هر روز بخوری خیلی موثره، آزمایش ویتامین دی و تراکم استخوان هم بده

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

از پله هم کمتر استفاده کن و توالت فرنگی بشین، خلاصه که جدی بگیر چون اگر درمان نشه منجر به آرتروز میشه، حرکات اصلاحیش توی نت و مخصوصا توی سایت دکتر غلامرضا نادری موجود هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط دردش آروم میشه عزیزم وگرنه برای درمان چاره ای جز ورزش و حرکات اصلاحی نیست، شبها هم با روغن بابون ...

شما این مشکل رو داری؟  زندگیت رو مختل نکرده؟ برادرم این مشکل رو داره. نمی تونه سر کار بره و راه رفتن براش سخته 

2728
شما این مشکل رو داری؟  زندگیت رو مختل نکرده؟ برادرم این مشکل رو داره. نمی تونه سر کار بره و راه ...

من حدود یکسالی هست که دردم زیاد شده و به نظر خودم بخاطر دوبلکس بودن خونمون و کمبود ویتامین دی و کلسیم هست! برای خونمون داریم بالابر میذاریم، مکمل هم میخورم، ولی هیچ چیز به اندازه ورزش موثر نیست، من تا وقتی حرکات اصلاحی رو انجام بدم آرومم، علت اصلی این بیماری ضعف عضلات چهارسر ران هست که باید به ورزش تقویتش کنی

من حدود یکسالی هست که دردم زیاد شده و به نظر خودم بخاطر دوبلکس بودن خونمون و کمبود ویتامین دی و کلسی ...

سلام عزیزم. چه جالب خونه ما هم دوبلکس هست. اگه بالابر گذاشتی هزینه شو به من بگوی.مرسی عزیزم