2726
عنوان

خانوما بیاید کمک به دخترم قطره کولیک دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان خوابیده  میگم نکنه تو خواب طوریش بشه  نکنه مسموم بشه  بچه اولمه بی تجربه م و ...

منم بچه اولمه همش میترسم ولی نترس بچه ها خیلی قوین 

این دارو عوارض نداره اصلا فقط سر دلش مونده برار از خواب پا شد شیر خواست بهش بده 

و شب بهش قطره شو بده دکترش گفته صبح و ظهر و شب بدی؟  اگه اینجوری همون ساعت ۱۰ اینای شب بده بعد ۱۵ دقیقه بهش شیر بده

میدانم خدایم ، همان لحظه هایی که عقلم و دنیا میگوید محال است!!! این محال ها را خودت ممکن میکنی💙

اين قطره دايمتيکونه و اصلا براي بچه تو اين سن مناسب نيست،خدا لعنت کنه،دکتر به دختر منم داد،منم نمي دونستم و استفاده کردم،بعد که بردمش پيش چندتا متخصص ديگه همه کلي دعوام کردن،اصلا بهش نده

نگران بالا اوردنش نباش اصلا،احتمالا بلافلصله بهش شير دادي بيش از ظرفيت معدش شده اضافشو بالا اورده،اما اين قطره رو ديگه بهش نده

2728
نه گفت هروقت دلدرد داشت بی قراری میکرد بده  روز و ساعت خاصی نگفت

ببین بچه ها شب ها دلدرد دارن 

از این به بعد غروب ها بهش بده 

منم بچه ام کولیک داشت شب ها بی قرار میشد الان رفت تو چهار ماه دکتر قطع کارد تا سه ماهگی خوب میشه نگران نباش

میدانم خدایم ، همان لحظه هایی که عقلم و دنیا میگوید محال است!!! این محال ها را خودت ممکن میکنی💙
اين قطره دايمتيکونه و اصلا براي بچه تو اين سن مناسب نيست،خدا لعنت کنه،دکتر به دختر منم داد،منم نمي د ...

من  خیلی خانوما رو دیدم به بچه شون میدن دلدردش هم خوب شده 

از گریمیچر بهتر باید باشه که

نه  گلآب به روت از گوشه دهنش آروم ریخت بیرون تا حالا بالا نیاورده بود

راستی شیر از گوشه دهن بچه زیاد میاد بیرون خیلی طبیعی اگه استفراغ جهشی باشه خطرناکه

بلافاصله بعد از سیر دادن نخوابون بچه رو باید عمودی نگهش داری تا ۲۰ دقیقه شیرش بره پایین چو سر معده نوازد شل هست بخوابونی شیر میاد تو دهنش ، مخصوصا شب ها اصلا بلافاصله بعد از شیر نذارش تو تخت تو بغلت نگه دار شیرش بره پایین خدایی نکرده میاد تو حلقش خودت هم خوابی بچه خفه میشه دور از جونش ! 

من  خیلی خانوما رو دیدم به بچه شون میدن دلدردش هم خوب شده  از گریمیچر بهتر باید باشه که

هرطور خودتون صلاح مي دونيد ولي خب من تجربه خودمو گفتم

پزشکايي که به من گفتن اين قطره تو اين ممنوع بوده،پزشکاي خوب و معروفي هستن

گريپ ميکسچر هم بعد از يک ماهگي مجازه،قبل ازون فقط گريپ واتر اونم با نظر پزشک