2410
2553

به دخترم قطره کولیکید دادم بعدش فورا شیر بهش دادم 

همه رو بالا آورد بعد از نیم ساعت 

الانم انگار حالت تهوع داره 

چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من تا پایان شیر خوارگیش نمیتونست هیچ دارویی بخوره بالا میاورد دکتر گفت باید از داروهای حساس براش استفاده کنی بازم فایده نداشت غذاخور ککه شد خوب شد

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2720

تودستور قطره نوشته ۱۵ دقیقه قبل از شیر داده بشه 

بعد ۱۵ دقیقه باید شیر میدادی عزیزم

حالا بهش شیر نده یکم معده اش استراحت کنه

میدانم خدایم ، همان لحظه هایی که عقلم و دنیا میگوید محال است!!! این محال ها را خودت ممکن میکنی💙
2714

یه ربع قبل شیر و غذا باید بدی

اون قطره رو بدی بعد پستونک بدی یا بغلش کنی راه ببری تا اروم شه نکه شیر بدی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
تودستور قطره نوشته ۱۵ دقیقه قبل از شیر داده بشه  بعد ۱۵ دقیقه باید شیر میدادی عزیزم حالا بهش ...

الان خوابیده 

میگم نکنه تو خواب طوریش بشه 

نکنه مسموم بشه 

بچه اولمه بی تجربه م و زود میترسم واسش

2706