2737
2734

کمبود ویتامین و کلسیم و اینا گرفتین و... از بدن تون کشیده شده 

شماها بعدش بهتون دکتر چه دارویی داد که جایگزین بشه؟ 

و سوالم اینه که اصلا اون گرفته شدن و برداشتن کلسیم و فلانی که جنین از ما میگیره دوباره قابل برگشت هست یا نه دیگه حتی قرص کلسیم اینا هم ادم بخوره بهد بارداری دیگه فایده نداره؟؟؟ 

اخه خیبی خوندم و شنیدم که میگن بعد بارداری دندونام خراب زباد شد یا تو دهنم خورد میشد یا پوکی استخوان گرفتم یا فلان... میخوام ببینم اگرم ادم ازش کم بشه دوباره جبران میشه با چیزی؟ با قرصی دارویی؟ یا نه؟ دیگه هیچ فایده ای نداره؟؟ 😓

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من پاهام ضعیف شده دندونام خورد شده 

الان تموم شده بارداری تون؟ خب بعدش چیکار کردین ؟دکتری چیزی 

چی دادن؟ 

بلاخره بارداری یک عوارص داره 

مثلادندون خراب شدن بخاطرکلسیم همش نیست توبارداری ولی خرابی دندون زیاده خودمم شاملم شد

خانمهاکلابخاطربارداری وشیردهی کمبودکلسیم پیدامیکنن که خوب داروبخوری بازم بهتره

من توبارداری کمبود ویتامین دی وکلسیم داشتم قرص خوردم ولی هفته اول بعدزایمان دوتادندونام پووکید..الان ...

ببخشید یه سوال.. چرا تا اخر بارداری دندون صبر میکنه یعنی ؟یعد یهو خودشو نشون میده؟ که خراب میشه؟ میخوام ببینم برا منم همینجوری میشه ؟

2738
تا سه ماه کلسیم آهن خوردم ولی پاهام بهتر شد  

یعنی برمی‌گرده؟ از دست رفته ها رو میگم 

عزیزم جبران کلسیم و کلا ویتامین ها دوتا نکته داره:

یکی اینکه حتما بعد از زایمان مصرف مکمل های کلسیم و دی تون رو ادامه بدین و قطع نکنین. دوما اینکه بین دوبارداری توت حداقل سه سال فاصله باشه همین.

نگران نباشین اصلا

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹