2737
2734
عنوان

از منفی و بارداری

147 بازدید | 9 پست

خانوما کیا با وجود آز منفی باردار بودن  

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله من هستم بگو عزیزم

سلام گلم من یه روز بعد موعد پری از دادم و منفی بود میخواستم بدونم کسی بوده باوجود از منفی باردار بوده باشع و الان با گذشت چهاروز هنوز پری نیومده و علایم بارداریو هم دارم خیلی نگرانم

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥
سلام گلم من یه روز بعد موعد پری از دادم و منفی بود میخواستم بدونم کسی بوده باوجود از منفی باردار بود ...

اره عروس دایی من رفته بود خیریه ازمایش داده بو  منفی بود بعد چندروز ک نشده بو  رفته بود ازمایشگاه معتبر باردار بود

خدایا شکرت iliya و arshiya
اره عروس دایی من رفته بود خیریه ازمایش داده بو  منفی بود بعد چندروز ک نشده بو  رفته بود از ...

مرسی عزیزم چندروز عقب انداخته بود ک از داده و منفی درومده و اینکه دفعه دوم ک مثبت شده بعد چن روز بوده

2738