2726
فقط واسم جالبه هر کی عقیدشو به اسم روانشناسا میگه😂 ده نفر گفتن روانشناسا میگن از،روز اول باید یچه ...

چون روان‌شناس‌ها هیچ کدوم سن دقیقی واسه جدا خوابیدن بچه نگفتن.. شاید هرکی نظر به روانشناس رو خونده یا شنیده 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا نمی‌فهمم غرب و شرق چیه درست نیست بین زن وشوهر یه بچه بخوابه و تابزرگسالی کنارشون باشه و شاهد ت ...

حالا کی گف بین زن و شوهر بخوابن. مثلا دختر من کنار من میخوابه .عزیزم حرفهاتون کمی درست .ولی همه چیز مطالعه نیس ک فورا تا نظرتون با طرف نمیخونه میگید مطالعه لطفا!! تجربه شخصی هر کسی و تربیت درست هم شرطه.مطمین باشید ماهم مطالعه هامونو کردیم . شام هم قبل ساعت ۸ میخوریم .😁

من از زندگی خودم ک تا چند سالگی پیش مادرم بودم و الان کاملا انسان مستقل و جدا هستم و اونقد صمیمیت با خانوادم دارم میگم. میخوام همینجور ک من بزرگ شدم حالا نه به اون شدت دخترمم بزرگ شه. گاهی تجربه هم خوبببه

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...
2728
بچه ها دادن شیرباشیشه ب بچه دندوناشو نامرتب میکنه؟؟/

اطرافیان ما ک شیر خودشون نمیدن بچه هاشونم چیزیشون نیس 

ولی من شنیدم خیلی پستونک بخورن اینجور میشن 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
مادر بی عاطفه زیاد دیدم نه فقط برای همین موضوعی که اینجا جاشه خیلی چیزای دیگه همه‌مادرا که خوب و ب ...

یعنی تمام مادرایی که بچشون رو به موقع جدا کردن مادر بی عاطفه وبدی هستن؟

محبت ودوست داشتن فقط موقع خواب نیست! محبتو با وابستگی اشتباه نگیریم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
چون روان‌شناس‌ها هیچ کدوم سن دقیقی واسه جدا خوابیدن بچه نگفتن.. شاید هرکی نظر به روانشناس رو خونده ی ...

پس نباید تعمیم بده بگه نظر روانشناس ها اینه

بگه نظر روانشناسی که من خوندم اینه!

منظورم اینه که اگر واقعا با مطالعه هر کس به نظری رسیده میتونه منطق و دلیل علمی یا معنوی اون نظر رو ترجیحا با ذکر منبع یا اسم گویندش بگه که کمکی باشه برای استارتر

نه صرفا بیان عقیده ی خودش با تندی یا حتی بی احترامی اونم تو قالب روانشناسی

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
حالا کی گف بین زن و شوهر بخوابن. مثلا دختر من کنار من میخوابه .عزیزم حرفهاتون کمی درست .ولی همه چیز ...

بله این نظر شماست اونم نظر من... اتفاقا ربط به مطالعه داره چون من تاقبل خوندن یه مستند راجبه زندگی ایرانیان مقیم آمریکا خیلی چیزا نمیدونسم که الان میدونم.

شما گفتید ما تقلید فرهنگ غرب میکنیم ک بچه رو جدا میکنیم منم گفتم ربطی به تقلید نداره درستش اینه. 

حالا ما همه از نظر خودمون دفاع کردیم تو این تاپیک ک بچه جدا بخوابه خوبه. اما اکثر شمایی ک بچه کنارتونه مارو متهم کردید این درست نیست. موفق باشید درهرصورت. من ترجیح میدم دخترم شخصیت و هویت خودشه داشته باشه نه شبیه من یا کسی بشه. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
پس نباید تعمیم بده بگه نظر روانشناس ها اینه بگه نظر روانشناسی که من خوندم اینه! منظورم اینه که اگر ...

موافقم. من از روایت دینی شنیدم و خوندم ک پیامبر گفتن ک بچه خوبه 18 ماهگی جدابشه. اما شش ماهگی جدا کردم. اینم سند 

2706