2726
مادرای بی عاطفه با این‌چیزایی مثل شما خودشونو گول میزنن البته بریم تو زندگیاشون میبینیم که مشکل زیا ...

اصلا مخاطب من شما نبوديد كه منو ريپلي كرديد

هرچند نميتونم تصور كنم ، تو جمعي كه داريم با ارامش تبادل نظر ميكنيم يكي با خشونت و حرص به بقيه كنايه ميزنه و قضاوت ميكنه ، چطور دم از عاطفه ميزنه!

ربات که نیست که همیشه سر یه تایم باشه اول یه مانیتور بخر بعد جداش کن لااقل😒

اتاقامون کنار همه 

دختر من خوابش تنظیم شده 

دقیقا شبا دو بار بیدار میشه برای شیر 

ساعت 2و5

7صب هم کامل بیدار میشه تا 9صب که باهاش بازی میکنم خسته میشه میخوابه تا ظهر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بچه های اروپایی ک تز جدا کردن رو از بدو تولد خانوادشون میدن چی شدن!!انقد مستقل ک از ۱۶ یا ۱۸ سالگی کلا از خانواده جدا میشن .این قدر استقلال اصلا خوب نیس. هیچ کدوومشون فرهنگ ما ایرانیا رو ندارن ک بخوان انقدر صمیمیت با خانواده داشته باشن. برای یه سری کارها ک از فرهنگ غرب پیروی میشه لطفا برای اینده بچه همفکر کنید . 

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...

دیگه خدایی این تاپیک چیزی نیست که توش دعوا بشه استارتر راهنمایی خواسته چرا بهم میپرین و همو متهم به بی عاطفگی و بی عقلی میکنین؟😐

من دو هفتست زایمان کردم شوهرم خیلی بد میخوابه تو خواب لگد میزنه خودمم تو خطرم واسه همین یه تخت خریدم گذاشتم کنار تخت  خودم بچم توشه 

روزا که شوهرم نیست کنار خودم میخوابونم 

اینم که کی جداش میکنم فعلا مشخص نیست ولی احتمالا دو سالگی 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2728
مادرای بی عاطفه با این‌چیزایی مثل شما خودشونو گول میزنن البته بریم تو زندگیاشون میبینیم که مشکل زیا ...

مشکلات زندگی ما بی عاطفه ها ربطی به جدا خوابیدن بچه نداره عزیزم.... هرمشکل جایگاه خودشو داره.. اگه اصولی بچه بزرگ کردن میشه بی عاطفگی ما بی عاطفه ایم. ☺️☺️

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
مرسي عزيز دلم  اره والا خودشون هم ميدونن كه كدوم راحتره اما باز ننگ بي عاطفگي و رابطه را ميزنن ...

اخي عزيزم

معلومه كه باور ميكنم

من با يه دونه بچه و كمك زياد همسرم باز هم تا يكسالگيش يه شب راحت نخوابيدم

شما كه با دو قلو مشخصه چقدر شرايطتون سخت تر بوده

ولشون کن عزیزم  اینا فک میکنن بچسبن به بچه بهترین مادرای دنیان

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

کی گفت من میچسبم به بچه ام چون توهم بهترین مادر دنیا بودنو دارم😳

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
ولشون کن عزیزم  اینا فک میکنن بچسبن به بچه بهترین مادرای دنیان

اصلا اينقدر از كامنتشون تعجب كردم، تا چند لحظه متوجه منظورشون نميشدم

ذهنم نميخواست قبول كنه كه تو همچين تاپيكي با همچين موضوعي هم كسي با ادم دعوا داشته باشه

الان بچه های اروپایی ک تز جدا کردن رو از بدو تولد خانوادشون میدن چی شدن!!انقد مستقل ک از ۱۶ یا ۱۸ سا ...

واقعا نمی‌فهمم غرب و شرق چیه درست نیست بین زن وشوهر یه بچه بخوابه و تابزرگسالی کنارشون باشه و شاهد تمام لحظات شخصی یه زوج باشه. 

منکر این نمیشم ک بعضی جوامع غربی تمام چیزشون رو اصوله. یه نمونه ساده اش اینه که اونا همزمان با غروب خورشید شام میخورن چون دیرتر باعث مشکل تو خواب وسنگینی معده میشه..... اتفاقا تمام ائمه و معصومین ما شام رو سفارش کردن زود بخورید ک اکثر. ماایرانی ها شام رو زودتر از نه و نیم نمیخوریم.... 

ضمنا فقط جدا خوابیدن باعث استقلال طلبی کامل بچه نمیشه اونور آبی ها کلی کارمیکنن تو مدارس و کالج و دانشگاه و محیط خانواده  کوچکترینش اینه ک حل مشکلات مربوط به بچه ها رو تا حد زیادی میسپرن به خودشون که بچه هاشون 18سالگی مستقل میشن تازه نه همشون. بعضی خانواده هاشون.. 

حالا ما بچه رو جدا کنیم بچه پس فردا خونه جدا میخواد حتما؟!!! حرفایی می‌زنید ها.. یکم مطالعه بد نیست. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

فقط واسم جالبه هر کی عقیدشو به اسم روانشناسا میگه😂

ده نفر گفتن روانشناسا میگن از،روز اول باید یچه جدا باشه😶

بیست نفر گفتن روانشناسا میگن بچه تا صد سالگی باید وسط پدر مادر باشه😶

بابا راحت نظر خودتونو بگید خب

الان به هر کدوم بگی اسم چهارتا از وانشناسایی که اینو گفتن یا دوتا کتابی که خوندی بگو نمیدونن بعد نظریات روانشناسانه ارائه میکنن😐

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
دخترمن یکسالشه هنوز با خودم میخوابه😐😐😐😐😐شبا یهو گریه میکنه نمیدونم چجوری جدا بخوابونمش😦😦😦

یکم صبر و حوصله داشته باشی انقد راحت جدابشه که کیف کنی  اول کم کم پیشش بخواب بعد خوابش برد از اتاق بیا بیرون یواش یواش جداش کن نه یهویی

امیری حسین و نعم الامیر
2706