1232
1226
مرسي عزيز دلم  اره والا خودشون هم ميدونن كه كدوم راحتره اما باز ننگ بي عاطفگي و رابطه را ميزنن ...

اخي عزيزم

معلومه كه باور ميكنم

من با يه دونه بچه و كمك زياد همسرم باز هم تا يكسالگيش يه شب راحت نخوابيدم

شما كه با دو قلو مشخصه چقدر شرايطتون سخت تر بوده

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 
ولشون کن عزیزم  اینا فک میکنن بچسبن به بچه بهترین مادرای دنیان

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

کی گفت من میچسبم به بچه ام چون توهم بهترین مادر دنیا بودنو دارم😳

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

ولشون کن عزیزم  اینا فک میکنن بچسبن به بچه بهترین مادرای دنیان

اصلا اينقدر از كامنتشون تعجب كردم، تا چند لحظه متوجه منظورشون نميشدم

ذهنم نميخواست قبول كنه كه تو همچين تاپيكي با همچين موضوعي هم كسي با ادم دعوا داشته باشه

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 
1156
الان بچه های اروپایی ک تز جدا کردن رو از بدو تولد خانوادشون میدن چی شدن!!انقد مستقل ک از ۱۶ یا ۱۸ سا ...

واقعا نمی‌فهمم غرب و شرق چیه درست نیست بین زن وشوهر یه بچه بخوابه و تابزرگسالی کنارشون باشه و شاهد تمام لحظات شخصی یه زوج باشه. 

منکر این نمیشم ک بعضی جوامع غربی تمام چیزشون رو اصوله. یه نمونه ساده اش اینه که اونا همزمان با غروب خورشید شام میخورن چون دیرتر باعث مشکل تو خواب وسنگینی معده میشه..... اتفاقا تمام ائمه و معصومین ما شام رو سفارش کردن زود بخورید ک اکثر. ماایرانی ها شام رو زودتر از نه و نیم نمیخوریم.... 

ضمنا فقط جدا خوابیدن باعث استقلال طلبی کامل بچه نمیشه اونور آبی ها کلی کارمیکنن تو مدارس و کالج و دانشگاه و محیط خانواده  کوچکترینش اینه ک حل مشکلات مربوط به بچه ها رو تا حد زیادی میسپرن به خودشون که بچه هاشون 18سالگی مستقل میشن تازه نه همشون. بعضی خانواده هاشون.. 

حالا ما بچه رو جدا کنیم بچه پس فردا خونه جدا میخواد حتما؟!!! حرفایی می‌زنید ها.. یکم مطالعه بد نیست. 

بهشت رفتن جرات مردن میخواد ☺️

فقط واسم جالبه هر کی عقیدشو به اسم روانشناسا میگه😂

ده نفر گفتن روانشناسا میگن از،روز اول باید یچه جدا باشه😶

بیست نفر گفتن روانشناسا میگن بچه تا صد سالگی باید وسط پدر مادر باشه😶

بابا راحت نظر خودتونو بگید خب

الان به هر کدوم بگی اسم چهارتا از وانشناسایی که اینو گفتن یا دوتا کتابی که خوندی بگو نمیدونن بعد نظریات روانشناسانه ارائه میکنن😐

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
دخترمن یکسالشه هنوز با خودم میخوابه😐😐😐😐😐شبا یهو گریه میکنه نمیدونم چجوری جدا بخوابونمش😦😦😦

یکم صبر و حوصله داشته باشی انقد راحت جدابشه که کیف کنی  اول کم کم پیشش بخواب بعد خوابش برد از اتاق بیا بیرون یواش یواش جداش کن نه یهویی

امیری حسین و نعم الامیر
1213
فقط واسم جالبه هر کی عقیدشو به اسم روانشناسا میگه😂 ده نفر گفتن روانشناسا میگن از،روز اول باید یچه ...

چون روان‌شناس‌ها هیچ کدوم سن دقیقی واسه جدا خوابیدن بچه نگفتن.. شاید هرکی نظر به روانشناس رو خونده یا شنیده 

بهشت رفتن جرات مردن میخواد ☺️
واقعا نمی‌فهمم غرب و شرق چیه درست نیست بین زن وشوهر یه بچه بخوابه و تابزرگسالی کنارشون باشه و شاهد ت ...

حالا کی گف بین زن و شوهر بخوابن. مثلا دختر من کنار من میخوابه .عزیزم حرفهاتون کمی درست .ولی همه چیز مطالعه نیس ک فورا تا نظرتون با طرف نمیخونه میگید مطالعه لطفا!! تجربه شخصی هر کسی و تربیت درست هم شرطه.مطمین باشید ماهم مطالعه هامونو کردیم . شام هم قبل ساعت ۸ میخوریم .😁

من از زندگی خودم ک تا چند سالگی پیش مادرم بودم و الان کاملا انسان مستقل و جدا هستم و اونقد صمیمیت با خانوادم دارم میگم. میخوام همینجور ک من بزرگ شدم حالا نه به اون شدت دخترمم بزرگ شه. گاهی تجربه هم خوبببه

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...

بچه ها دادن شیرباشیشه ب بچه دندوناشو نامرتب میکنه؟؟/

همه غمایادم میره وقتے کة توباشے پیشم؛💋دوست دارم خلاصه شه تموم دنیام توچشات💋؛دلم میخاد باهرنفس پربگیرم توے هوااااات💋؛آره برات مے مونم بسته شدے به جونم 💋عزیزمهربونم❤💜😍😍
1167
بچه ها دادن شیرباشیشه ب بچه دندوناشو نامرتب میکنه؟؟/

اطرافیان ما ک شیر خودشون نمیدن بچه هاشونم چیزیشون نیس 

ولی من شنیدم خیلی پستونک بخورن اینجور میشن 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
مادر بی عاطفه زیاد دیدم نه فقط برای همین موضوعی که اینجا جاشه خیلی چیزای دیگه همه‌مادرا که خوب و ب ...

یعنی تمام مادرایی که بچشون رو به موقع جدا کردن مادر بی عاطفه وبدی هستن؟

محبت ودوست داشتن فقط موقع خواب نیست! محبتو با وابستگی اشتباه نگیریم

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
چون روان‌شناس‌ها هیچ کدوم سن دقیقی واسه جدا خوابیدن بچه نگفتن.. شاید هرکی نظر به روانشناس رو خونده ی ...

پس نباید تعمیم بده بگه نظر روانشناس ها اینه

بگه نظر روانشناسی که من خوندم اینه!

منظورم اینه که اگر واقعا با مطالعه هر کس به نظری رسیده میتونه منطق و دلیل علمی یا معنوی اون نظر رو ترجیحا با ذکر منبع یا اسم گویندش بگه که کمکی باشه برای استارتر

نه صرفا بیان عقیده ی خودش با تندی یا حتی بی احترامی اونم تو قالب روانشناسی

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
1241