2733
2734

هرچی میپرسم نمیگه چی دوس دارم. 

موسیقی دوس دارم بره.از همه چی زود خسته میشه. نمیدونم چیکارکنم. نقاشی میخام بفرستمش ولی الان توخونه که نقاشی میگم بکش هرچی دوس داری میگه حوصله ندارم. 

ان شالله مستاجرا به زودی صاحب یه خونه عالی بشن😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی میپرسم نمیگه چی دوس دارم.  موسیقی دوس دارم بره.از همه چی زود خسته میشه. نمیدونم چیکارکنم. ...

باید زودتر بفرستیش تو اجتماع تو کلااس موندنو یاد بگیره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731

زبان انگلیسی واجبه برا همه بچه ها از زبان فارسی واجب تر حتی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
تو کلاس اینا میمونه. مشکلم اینه چی بفرستم ایندش خوب باشه. مفید باشه

باید همه چیو تجربه کنه

نقاشی موسیقی سفال زبان همه چی

مثلا من سفال بردم دوسه جلسه رفت گفت منو دیگه نبر خوشم نمیاد😒

استارتر برو فرهنگسرا یا کانون فکری کودکان بپرس چه کلاسایی دارن من پسرمو از 4 سالگی ای مت و زبان نوشتم خیلی راضیم 

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2738
استارتر برو فرهنگسرا یا کانون فکری کودکان بپرس چه کلاسایی دارن من پسرمو از 4 سالگی ای مت و زبان نوشت ...

وای مشکل کانون همینه😒فقط ۴ به بالا قبول میکنن

خیلی رو تمرکز بچه تاثیر داره یادگیری اعداد و ریاضی پایه خیلی خوبه الان که پسر من پیش دبستانی میره خیلی از بچه های دیگه جلوتره

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.