2726
عنوان

اونایی که راهشون دوره بیان

96 بازدید | 11 پست

سلام.

بچه ها شماهایی که راهتون دوره وقتی کسی خونه نو میره یا بچه دار میشه هر وقت دیدینش بهش کادو میدین؟

منظورم از نوزاد مثلا بچه دخترعمتون هست که میشن نوه عمه و عمو خودتون

مثلا وقتی بچش شد یه ساله براش کادو میبرین؟

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره من دادم

اخه من اوایل ازدواج وضعمون خوب نبود نمیدادم. حالا الان برای یکی از دوستام رفتم کادو خونه نویی و نوزادی گرفتم مامانم میگه تو به فامیلات ندادی اونوقت برا غریبه میگیری. غریبه پرستی...

مثلا بچشون به دنیا اومده من خونشون نرفتم (یعنی اصلا نمیگن بیا) اونوقت مثلا خونه بابام اومده. به نظرتون هرجایی دیدم بدم؟ چون خدا روشکر وضعمون بهتر شده و میتونیم بدیم

اره من راه دور نیستم ولی انقدر بدم میاد از اینایی ک راه دورن هردفعه فقط میان میخورن و میرن فک میکنن ...

مشکل اینجاست که اصلا دعوت نمیکنن حتی نمیگن بیا. 

الان ۵ ساله خونه عمه عمو نرفتم شام ناهاری. فقط یه عید دیدنی میرم خونشون

بستگی داری چقدر رفتامد داشته باشی باهاشون و چقدر صمیمی باشین

رفت و آمدم یه عید دیدنی اونم در حد نیم ساعت و یه محرم اونم تو مسجد و هیئت اگه ببینمشون. دوران مجردی با ۴ تاشون صمیمی بودم که الانم با همونا خوبم. که یکیشون بارداره و قصد دارم کادو بدم

از این حرف مامانم ناراحت شدم که اینجوری میگه. واسه کسی بمیر که برات تب کنه. به غریبه ها بیشتر میرسین و این حرفا. دلم شکسته از حرفش. خیلی ناراحت شدم.

یا تو عید رفتیم عروسی کادو دادیم میگه به فامیلا کمتر میدین. به خدا عروسی فامیلای خودم کادو دادم. چند سال پیش ۵۰ دادم الان که گرونیه ۱۰۰ دادم. نمیدونم شاید هم من اشتباه میکنم و نمیدونم درستش چیه

دیدن بچه و خونه و اینا باید خودت بری نه که دعوتت کنه مثلا میگی میخوام بیام دیدنتون اگه استقبال کردن گفتن فلان روز بیا کادو ببر اگه محل نذاشتن خوب نبر 

منم راه دورم ولی هروقت جور شه برم شهرمون کادو می برم

دیدن بچه و خونه و اینا باید خودت بری نه که دعوتت کنه مثلا میگی میخوام بیام دیدنتون اگه استقبال کردن ...

اخه طرف ما اینجوریه که یه روز تعیین میکنن بری ببینی و کادو بدی. من روم نمیشه مثلا چندماه بعد زنگ بزنم بگم چون میدونم قانون خودشونه.

البته حق با شماست. باید ازین به بعد خودم زنگ بزنم. 

واقعا این راه دوری مصیبت شده برام. با این قانون هایی که میذارن برای راحتی خودشون.

رفت و آمدم یه عید دیدنی اونم در حد نیم ساعت و یه محرم اونم تو مسجد و هیئت اگه ببینمشون. دوران مجردی ...

ببین من خانواده پدریم خارج از ایرانن و چند سال  یکبارم نمیبینمشون،مثلا دختر عموها یا دختر عمه اینام و اونام بیان ایران باز چون من تهرانم باز‌نمیبینمشون،پس هدیه ای رد و بدل نمیشه تو هیچ مناسبتی،فامیل مادریمم تو شهرهای مختلفیم اگر بشه یوقت سالی یکبار تو یجای مشترک مثلا خونه یه اقوامی ببینمشون،یعنی نه اونا میان خونه من نه من میرم خونه اونا پس باز کادویی رد و بدل نمیشه ولی اگر عروسی یکیشون باشه و بریم کادو خوب میبرم و اگر بعد از هرگز ها بخوام برم شهرشون برای خونشون کادو میگیرم حتما که تا الان باز اتفاق نیوفتاده،ولی مثلا دختر خالم زایمان کنه تا بچه ۲ساله بشه حداقل من نمیبینمشون که بخوام کادو بدم

🧿
ببین من خانواده پدریم خارج از ایرانن و چند سال  یکبارم نمیبینمشون،مثلا دختر ...

اره. منم تقریبا شبیه شماست. عروسی دعوت بشم برم کادو میدم. ولی وقتی بچشون میشه یه سالش دیگه خودم روم نمیشه کادو بدم. 

ولی به قول مهترا خانوم باید زنگ بزنم بگم میخوام بیام دیدنیتون.

که مثل امروز مامانم نگه فلان و بسان. 

این دوستم ۴ ساله تو شهر غریب با هم بودیم و دوستیم خیلی صمیمی. حالا الان انتقالیشون درست شده رفتن میخوایم بریم سر بزنیم.

اشتباه از خودم بوده که گفتم کادو گرفتم براشون. 

لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود