2733
2734
عنوان

چه خطرایی از بیخ گوشتون رد شده توی بچگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 62 پست
وای مگه میشهههه😨😢 مامان من بخداهمیشه حتی اگرمقصرهم ماباشیم میگه نترسید من پشتتونم الهی فداش بشم

قدر مادر تو بدون

البته مادر من ذاتا ترسو هست 

ولی جالب اینکه برای خودش شیره برای ما 700 پشت غریبه

اصلا باورت نمیشه نگم بهتره.

کلا حمایت عاطفی صفررررر 

منو کشته با زخم زبوناش دشمن نمیخوام تا وقتی هست

ولی خیلی برام زحمت میکشه از لحاظ پخت و پز و جار و  حتی لباس زیر پری ام میشوره ها!

ولی نمیدونم در مورد حمایت عاطفی و اینا حتی اگر از گریه بمیرم هم محل نمیدی هیچی بدترش هم میکنه

خدا شفاش بده 

یه صلوا تبفرست بلکه شفا پیدا کنه 

خدا مادرتو خیلی حفظ که

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
قدر مادر تو بدون البته مادر من ذاتا ترسو هست  ولی جالب اینکه برای خودش شیره برای ما 700 پشت غ ...

عزیزم ،الهی خداهمه مادراروحفظ کنه

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل‌فرجهم

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه سریع هم تصمیم گرفته😔

کلا آدم عوضی بود، قبل اونم یه کارایی کرده بود الان که فکر میکنم میفهمم قصدش چی بوده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️