1232
1226
عنوان

ماشین مورد علاقه اتون چیعه 😍 شما هم مثل من

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 98 پست

فرق نمیکنه هرچی باشه فقط ماشین باشهههه

اگر یه نفر ازت پرسید چقدر دوستم داری؟بگو اندازه  ای که هستی اگر  پرسید  تا  کی دوستم  داری بگو تا وقتی که هستی.....اگر پرسید  چقدر  بهم اعتماد  داری؟بگو  همون قدکه خودت بهم اطمینان  میدی تا بدونه تا زمانی با ارزشه که به ارزشهات احترام میذاره...   تاریخ عضویت قبلیم 96.5.5 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

از دنا راضی هستین؟؟ ما هم می‌خواستیم دنا بگیریم ولی متاسفانه گرون شد و نگرفتیم همسرم با قسطی خرید ...

آره ماشین خوبیه. نسبت به بقیه ایرانی ها ماشین خوبیه. ماشین قبلیمون پرشیا بود. نسبت به پرشیا واقعا ماشین خوب و شیکی هست اما موتورش برای این بدنه یه مقدار ضعیفه. توی سربالایی ها یه مقدار کم میاره. 

ولی از نظر آپشن و ... واقعا ماشین خوبیه. 

بعد از اینکه ما اینو خریدیم دناپلاس توربو هم اومد ممکنه مشکل موتورش توی مدلای توربو برطرف شده باشه! نمیدونم! 

ان شالله خدا قسمتتون کنه بهترینشو بخرید  

1156

من تا دیروز فرق سمند و پژو رو نمیدونستم کلا از ماشین سردرنمیارم 

شاسی بلند دوس دارم  کسی هس عین من فرق پژو و سمند و نمیدونس

عزیزای من اگ اهنگ خوب و مناسب واسه رقص عروس دارید معرفی کنید ترجیحا قدیمی باشه باصدای ابی(موزیکی مث حریق سبز)،شادمهر،گوگوش،شهره،لیلافروهر،...و خیلیای دیگه ،ممنون میشم کمکم کنید  
1233
1167
آره ماشین خوبیه. نسبت به بقیه ایرانی ها ماشین خوبیه. ماشین قبلیمون پرشیا بود. نسبت به پرشیا واقعا ما ...

ممنونم عزیزم 😘

انشاءالله شما هم به اون چیزی که میخواهید برسید

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات