2733
2739

دوستای عزیز من و شوهرم با هم ۱۰ سال اختلاف سنی داریم من ۲۵ سالمه واقعا دارم سر میشم از این زندگی ما نازه ازدواج کردیم،دوستام همش تیکه میان که شوهرت فسیله ،بهم نمیاید با بابای بزگت ازدواج کردی!!!دوستم میگه فامیلشون اختلاف سنی زیاد داشتن مرد بعد چند سال اصلا میل جنسی نداشته ولی زنه جوون بوده و‌میخواسته و‌ طلاق گرفتن!میگن بعدا مشگل ساز میشه اعتماد به نفسمو از دست دادم‌همش‌میگم نکنه اشتباه کردم از اینده میترسمممممم 

شوهرمنم ده سال ازم بزرگتره

چرت میگن.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه جالب منم قراره با کسیکه ۹سال فاصله داریم ازدواج کنم...منکه خیلی سن بالا دوس دارم

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
2738

وا سن همسرت الان خوبه منم همسرم ۳۵ بود من ۲۸ اختلاف سنیمون ۷ ساله و من کاملا راضیم

چه حرفها که اطرافیان نمیزنن مرد پخته و جا افتادش خوبه دوست من

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2706