2703
2553
عنوان

بارداری و ..

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 36 پست

سینم از ماه 4 ترک خورد ولی شکمم هنوز ترک نخورده و الان تو هفته 26 هستم. برا سینم کرم ترمیم ترک ماستلا گرفتم و دارم میزنم خیلی ترکا کم رنگ شدن و دارن جمع میشن. برا شکمم هم روغن پیشگیری از ترک ماستلا گرفتم میزنم. خود دکترم و فروشنده میگفت ماستلا از همه کرما بهتره. نمیگیم کامل خوب میکنه یا ترک نمیخوره ولی تا 90 درصد بهبود میده و پیشگیری میکنه. من که خیلی راضیم

فعلا که تاالان چیزی معلوم نیس..امروز تازه رفتم توشش ماه..ازهفته بعدمیزنم حتما

من کرم ضد ترک ماستلا میزنم شکمم خدارو شکر ترک نخورده تا الان ولی پشت زانو و رونم ترک خورد ای کاش همش به اینهاهم میزدم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

وقتی به دکترم گفتم که ترک خوردم گف همکارم از فرانسه واس خودش انواع روغن و کرم خریده بود که ترک نخوره ولی نهایتا ترک خورد 😕گف این ترکا یادگاریه یه فرشته کوچولوعه اصلا بابتش ناراحت نباش

منم دیگه غصه نخوردم

خدایا خودت مراقب دختر کوچولوم باش  ،،،نی نی یار  کاربریمو برگردون، این سومیشه  
سینم از ماه 4 ترک خورد ولی شکمم هنوز ترک نخورده و الان تو هفته 26 هستم. برا سینم کرم ترمیم ترک ماستل ...

یکی از اشناهای ماهم زد یکی دوروز اخر فقط یکی دوتا ترک کوچولو افتاد منم برای همین گرفتم و از اول ماه چهار میزنم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2714
من کرم ضد ترک ماستلا میزنم شکمم خدارو شکر ترک نخورده تا الان ولی پشت زانو و رونم ترک خورد ای کاش همش ...

بنظرمن ترک خوردنای اصلی بعدورودبه هفت ماهیگی باشه...بازکارخوبی کردی استفاده کردی روغن زیتونم بزن

مهرسای قشنگم, دخترنازم ,شدی همه ی زندگی مامانی و بابایی 😍😍
یکی از اشناهای ماهم زد یکی دوروز اخر فقط یکی دوتا ترک کوچولو افتاد منم برای همین گرفتم و از اول ماه ...

کار خوبی میکنی. من نمیدونستم سینه هم ترک میخوره برا همین نزدم و ترک خورد ولی شکمم رو که میزدم هنوز ترک نخورده الهی شکر

بنظرمن ترک خوردنای اصلی بعدورودبه هفت ماهیگی باشه...بازکارخوبی کردی استفاده کردی روغن زیتونم بزن

اره اونم گهگاهی میزنم یکم بوش اذیتم میکنه ولی دکترم گفت از هفته هجده به بعد هرروز هم ماستلا بزن هم روغن زیتون تا ترک نخوری

کار خوبی میکنی. من نمیدونستم سینه هم ترک میخوره برا همین نزدم و ترک خورد ولی شکمم رو که میزدم هنوز ت ...

ببخشید میشه بگین دقیقا کجاها امکان ترک خوردنش هست؟؟ که شروع کنیم روغن مالی و کرم مالی؟😉

2706