2726
عنوان

بارداری و ..

257 بازدید | 36 پست

تو بارداریتون از چند هفتگی ترک خوردید؟

برای جلوگیری از ترک از چی استفاده کردید؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روغن زیتون بهتره

شما میزنی ترک خورده شکمت تا الان؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

از هر کرم و روغنی بگی استفاده کردم

(روغن زیتون،کرم ضد ترک هیدرودرم، بایو اویل) ولی نهایتا تو ۲۶،۲۷ هفته ترک خوردم

به میزان کشسانی پوست فرد بستگی داره 

خدایا خودت مراقب دختر کوچولوم باش  ،،،نی نی یار  کاربریمو برگردون، این سومیشه  
ازاخرماه هشت

کرمی چیزی هم استفاده کرده بودید؟

شما میزنی ترک خورده شکمت تا الان؟

فعلا که تاالان چیزی معلوم نیس..امروز تازه رفتم توشش ماه..ازهفته بعدمیزنم حتما

مهرسای قشنگم, دخترنازم ,شدی همه ی زندگی مامانی و بابایی 😍😍
از هفته ۱۴ ۱۵ بود سینه هام و رون پام ترک خورد و مرتب با روغن زیتون همهجامو چرب کردم پیشرفت نکرد و شک ...

من شکمم و کرم میزنم ولی رون پاهامو وپشت زانو وزیاد مرتب نزدم و ترک خورده😒😒

2706